Новини
Особистості
Центр правової допомоги
Ковель туристичний
Газета "КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ"
Презентації
Ковель і видатні люди
Історія
Суспільно-політичне життя
Соціальна сфера
Економіка
Освіта і наука
Культура
Релігія
Спорт
Стратегія розвитку
Зовнішні зв`язки
Пісні
Журнал ПТАХА
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Коломия

Новини

Перепис населення 2012 року
     Без обліку населення не може обійтись жодна держава. Рахування людей почалося здавна. Уже за часів Київської Русі було налагоджено збір такої інформації. Спершу складалися реєстри, які включали об’єкти (земля, млини, корчми), або голів родин. У козацько-гетьманській державі статистичні матеріали про кількість населення одержували під час проведення переписів населення (реєстрів). Переписи населення в Україні проводились починаючи з 1782 року.
     На цей час вже виконано значний комплекс підготовчих робіт. Зокрема, на першому етапі було повністю перевірено стан адресного господарства міста Ковель. За результатами перевірок направлений лист голові міської ради для усунення виявлених недоліків. Дотримання належного порядку в адресному господарстві міста є дуже важливим фактором, що в подальшому забезпечує якісне складання квартальних списків будинків та здійснення переписного районування.
     Крім цього, працівниками управління статистики уточнено дані про віднесення домогосподарств до певних населених пунктів. Однак, межі міста Ковель та прилеглих до міста територій сільських та селищної ради не оформлені юридично.
     За рахунок державних коштів виготовлено схематичний план міста, який на даний час уточнюється і буде використаний при складанні квартальних списків будинків.
     Складання квартальних списків будинків – одна з найважливіших підготовчих робіт до Перепису населення. Від якості складання цих списків залежить правильність проведення переписного районування та забезпечення під час перепису повноти охоплення населення.
     З 20 листопада протягом місяця в місті Ковелі працюють спеціально підібрані і підготовлені реєстратори, в обов’язки яких входить збір інформації про кількість будинків та проживаючого в них населення.
     Під час роботи реєстраторів з міським населенням можуть виникнути певні труднощі. Зокрема, якщо під час обходу багатоквартирних будинків реєстратор не буде безпосередньо спілкуватися з населенням, то у приватному секторі необхідно отримати інформацію про кількість проживаючого населення особисто зі слів домовласника. Це викликає певне занепокоєння, зважаючи на те, що населення неохоче піде на спілкування з незнайомими людьми (реєстраторами). Для уникнення такої ситуації нагадую, що всі без виключення реєстратори матимуть при собі спеціальні посвідчення, які будуть засвідчувати особу, яка буде проводити цю роботу. Крім того, постійно працюватиме телефонна лінія за номером 5-94-33 в робочий час та (067) 334-20-30, (050) 539-69-25 в позаробочий час. Ті домогосподарства, які не бажають спілкуватись з реєстраторами – прохання подзвонити на дані номери телефонів для надання інформації про кількість проживаючих в Ваших помешканнях.
     Вся зібрана інформація використовуватиметься тільки органами статистики в знеособленому вигляді, її забороняється повідомляти будь-кому. Розголошення даних тягне за собою адміністративну відповідальність.
     Особливістю даних підготовчих робіт в тому, що реєстратору, який відвідає будинок не потрібно повідомляти прізвище домовласника, а лише кількість проживаючих в ньому осіб.
     Сподіваємось, що мешканці нашого міста сприятимуть проведенню підготовчих заходів до перепису населення 2012 року, за що наперед щиро дякуємо. Є надія, що не стоятиме осторонь і наша влада – основним завдання якої на етапі підготовчих робіт є ліквідація недоліків в упорядкуванні адресного господарства міста та юридичне розмежування меж міста та прилеглих до нього територій сільських та міських населених пунктів. Закликаємо до співпраці всіх власників приватних житлових будинків, просимо взаємоповаги та взаєморозуміння до тих людей, які виконуватимуть підготовчі роботи до цього великомасштабного заходу.
Головне управління статистики
у Волинській області
Дивіться також:
14.12.2011Загорівся дизель-поїзд «Ковель-Ягодин»
     11 грудня о 15:58 на пункт зв’язку самостійної державної пожежної частини №4 м. Ковеля Волинської області поступило повідомлення про пожежу в дизель-поїзді №6375 сполученням «Ковель-Ягодин» поблизу села Старі Кошари Ковельського району. На місце події відразу виїхали чергові варти СДПЧ-4 та підпорядкованої державної пожежної частини №19 міста залізничників.
9.12.2011Справжні козаки живуть у Ковелі
     2 грудня у Палаці учнівської молоді відбувся конкурс «Козацькі забави», в якому взяли участь команди з 6 шкіл: СШ №3, ЗОШ №5, ЗОШ №8, ЗОШ №9, ЗОШ №12 та міської гімназії.
8.12.2011Ковельчан стає більше
     На початок жовтня цього року в місті налічувалось 68,6 тис. жителів. За дев’ять місяців кількість ковельчан зросла на 385 осіб. Збільшення населення міста відбулось за рахунок міграційного та природного приростів:
7.12.20111 грудня в історії Ковеля
     1 грудня минає 20-та річниця проведення Всеукраїнського референдуму щодо підтримки набуття Україною незалежності. В кінці 1991 року в Україні розгорнулася підготовка до виборів Президента України і референдуму з питань підтримки Акта про державну незалежність України. Активно велася ця робота і в Ковелі. Важливою подією передвиборної кампанії стала зустріч з кандидатом у Президенти, головою УРП Левком Лук’яненком, відкриття пам’ятної дошки на честь першого Президента України Михайла Грушевського на вулиці його імені.
6.12.20111 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом
     У Ковелі та Ковельському районі кількість офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих станом на 25.09.2011 р. становить 183 особи, з них – двоє дітей. За період з 1996 по квітень 2011 року на Волині виявлено 2981 особа з антитілами до ВІЛ. За рівнем захворюваності на ВІЛ-інфекцію наша область займає провідне місце Західному регіоні України...
      У Всесвітній день боротьби зі СНІДом відбулась «свічкова хода» за участю студентської молоді нашого міста.
6.12.2011ТИЖДЕНЬ ПРАВА: РАЗ НА РІК
     Щороку 10 грудня, Міністерством юстиції в рамках відзначення міжнародного свята – Дня прав людини (з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини) проводиться комплекс заходів з відповідної тематики.
5.12.2011Чому Ковель не обласний центр?
     4 грудня 1939 року після приєднання західноукраїнських земель до СРСР було утворено Волинську область. Обласним центром був обраний Луцьк. Хоча шанси стати столицею Волині мав і Ковель. Проте...
27.11.2011Екскурсія ковельськими… туалетами
     Наразі у Ковелі жоден туалет стабільно не працює. Тому часто-густо кожен опиняється в незручному становищі – пошуку громадського туалету або будь-якого іншого для здійснення фізіологічно необхідної потреби. Для особливо неввічливих підійдуть різні місця, нічна пора подвійно цьому сприяє. Потім лише можна почути скарги від свідків подібного неподобства, а двірникам залишатиметься – прибирати сліди відвідувачів вуличних усюди-скрізних туалетів. В результаті наше місто може стати екологічно неблагополучним. Може, воно таким вже є.
26.11.2011Перепис населення 2012 року
    З 20 листопада протягом місяця в місті Ковелі працюють спеціально підібрані і підготовлені реєстратори, в обов’язки яких входить збір інформації про кількість будинків та проживаючого в них населення.
     Складання квартальних списків будинків – одна з найважливіших підготовчих робіт до Перепису населення. Від якості складання цих списків залежить правильність проведення переписного районування та забезпечення під час перепису повноти охоплення населення.
25.11.2011Історія Телевізійного центру Ковель
     Українському телебаченню виповнилося 60 років. У 1951-му було здійснено першу телевізійну трансляцію – в ефір вийшла передача з телецентру на Хрещатику, 26.
     Ковельчани першу телепередачу на «своєму» каналі побачили 20 років тому. У 1991 році ТзОВ «Телевізійний Центр Ковель» одним із перших на теренах Радянського Союзу створив позабюджетне (комерційне) телебачення.
14.11.2011Освітлення у Ковелі
     Кілька тижнів тому, можливо й більше, ковельчани відчули на собі, як жити у суцільних сутінках. Бо ж, прилеглі до центральної, вулиці, які раніше сяяли, немовби обвішані новорічними гірляндами, не подавали жодних ознак життя, тобто не радували око міських жителів своїм освітленням. Ніхто не знав причини і уявити не міг, як довго це триватиме.
12.11.2011«На парапеті» - на п’єдесталі!
     Свято гумору відбулося днями в обласному центрі. Веселі та найкмітливіші волиняни взяли участь у першій фестивальній грі Луцької Ліги КВН. Серед 11 команд помітно вирізнялися дотепністю і вдалими жартами ковельчани - команда «На парапеті». Протягом усієї гри вони були фаворитами і членів журі, і глядачів. Тому результат був передбачуваний – наші земляки отримали заслужену перемогу, обійшовши досвідчених «КВНщиків».
123456789101112>