Новини
Особистості
Центр правової допомоги
Ковель туристичний
Газета "КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ"
Презентації
Ковель і видатні люди
Історія
Суспільно-політичне життя
Соціальна сфера
Економіка
Освіта і наука
Культура
Релігія
Спорт
Стратегія розвитку
Зовнішні зв`язки
Пісні
Журнал ПТАХА
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Коломия

Грушевського, 26.04.2007 Новини

26.11.2011Перепис населення 2012 року
    З 20 листопада протягом місяця в місті Ковелі працюють спеціально підібрані і підготовлені реєстратори, в обов’язки яких входить збір інформації про кількість будинків та проживаючого в них населення.
     Складання квартальних списків будинків – одна з найважливіших підготовчих робіт до Перепису населення. Від якості складання цих списків залежить правильність проведення переписного районування та забезпечення під час перепису повноти охоплення населення.
25.11.2011Історія Телевізійного центру Ковель
     Українському телебаченню виповнилося 60 років. У 1951-му було здійснено першу телевізійну трансляцію – в ефір вийшла передача з телецентру на Хрещатику, 26.
     Ковельчани першу телепередачу на «своєму» каналі побачили 20 років тому. У 1991 році ТзОВ «Телевізійний Центр Ковель» одним із перших на теренах Радянського Союзу створив позабюджетне (комерційне) телебачення.
14.11.2011Освітлення у Ковелі
     Кілька тижнів тому, можливо й більше, ковельчани відчули на собі, як жити у суцільних сутінках. Бо ж, прилеглі до центральної, вулиці, які раніше сяяли, немовби обвішані новорічними гірляндами, не подавали жодних ознак життя, тобто не радували око міських жителів своїм освітленням. Ніхто не знав причини і уявити не міг, як довго це триватиме.
12.11.2011«На парапеті» - на п’єдесталі!
     Свято гумору відбулося днями в обласному центрі. Веселі та найкмітливіші волиняни взяли участь у першій фестивальній грі Луцької Ліги КВН. Серед 11 команд помітно вирізнялися дотепністю і вдалими жартами ковельчани - команда «На парапеті». Протягом усієї гри вони були фаворитами і членів журі, і глядачів. Тому результат був передбачуваний – наші земляки отримали заслужену перемогу, обійшовши досвідчених «КВНщиків».
12.11.2011Ковель обрав «Шкільну красуню-2011»
     4 листопада Палац учнівської молоді зібрав прихильників чарівності та краси на конкурс «Шкільна красуня-2011». Дев’ять старшокласниць змагалося за перемогу та звання найкращої та найгарнішої.
     Журі обрало дівчину, яка гідно носитиме звання «Шкільна красуня-2011». Його отримала з перевагою в один голос Тамара Якубович, учениця 10 класу міської гімназії. Вона найкраще продемонструвала свої таланти в усіх конкурсах, але найбільше вражень залишилося від її бачення сучасної шкільної форми.
7.11.2011Спортивні новини
     Срібна медаль – у ковельчанина
     З 23 по 30 жовтня у місті Скоп’є (Македонія) проходив чемпіонат світу з кікбоксінгу. У змаганнях взяли участь 823 спортсмени з 61 країни. У складі збірної команди України у ваговій категорії до 86 кг (розділ ЛОУ-КІК) виступав ковельчанин Юрій Зубчук (тренер Віталій Тимофєєв).
     Кубок Волині – у ковельчан
     На луцькому стадіоні «Підшипник» відбувся фінал Кубка Волині з футболу між командами ФК «Шахтар» (м. Нововолинськ) – ФМК «Ковель».
7.11.2011Ковельські винахідники - другі
     У Луцьку пройшли обласні змагання юних винахідників і раціоналізаторів з науково-технічного напрямку. Метою конкурсу було стимулювати творчий інтелект, духовний, фізичний розвиток дітей та юнацтва.
7.11.2011Перебування у Ковелі стане дорожчим для туристів
     Туристичний збір сплачуватимуть подорожні, котрі ночуватимуть у готелях, мотелях, кемпінгах, санаторіях та інших закладах готельного типу. Рішення про встановлення туристичного збору прийняли депутати Ковельської міської ради на засіданні п’ятнадцятої сесії.
6.11.2011«Цукерка» – ковельська розмінна монета
    «15 копійок – одна цукерка!». У продавців ковельських магазинів своя валюта. Запровадження її неофіційне і відкрито порушує права споживачів.
28.10.2011Плата за "брехунець" зросте!
    З 1 листопада «Укртелеком» на 20% підвищить плату за «брехунець», тобто дротове радіо. Для бюджетних організацій та фізичних осіб абонплата за користування радіоточкою становитиме 7,2 грн/міс., для інших організацій – 10,8 грн/міс.
28.10.2011Коротко про події
     Про гарячу воду та ціну на неї. Гаряча вода в ковельчан буде протягом 17-ти годин на добу. Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету.
     Відправляти листи стане дорожче! 20 жовтня підвищилися тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку. Вдруге планують їх підвищити уже в січні 2012 року.
     Незнання законів – не звільняє від відповідальності.
     Рекордний урожай соняшника – збільшення випуску олії у 2011 році!
28.10.2011Спортивні новини
     У міському парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбувся легкоатлетичний крос серед школярів міста. У змаганнях взяло участь понад 250 учнів 6-11-х класів, які долали відстані від 500 до 1500 метрів.
     Завершився чемпіонат Волині 2011 року з футболу серед молодіжних та дорослих команд.
123456789101112>