Новини
Особистості
Центр правової допомоги
Ковель туристичний
Газета "КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ"
Презентації
Ковель і видатні люди
Історія
Суспільно-політичне життя
Соціальна сфера
Економіка
Освіта і наука
Культура
Релігія
Спорт
Стратегія розвитку
Зовнішні зв`язки
Пісні
Журнал ПТАХА
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Коломия

Новини

ТЦ "Ювант" у Ковелі
     Серпень для жителів Ковеля відзначився рядом знаменних подій, серед яких неможливо оминути увагою відкриття торгового центру «ЮВАНТ». Дуже довго йшло будівництво цього комплексу, але 10 серпня відбулось його урочисте відкриття. Купа гостей приїхало на цю подію, а саме : Волинський народний хор, народний артист Василь Чепелюк, гурт «Скрябін», гурт «Поющіє труси» та багато інших. Від міської влади були присутні С.Кошарук та В.Дмитрук. Також був і сам власник, який привітав усіх, хто в цей день прийшов на концерт, і сказав, що це все тільки початок, адже у його планах до кінця цього року збудувати на території торгового центру дитяче містечко. 
     Думаю, багатьох цікавить питання працевлаштування ТЦ, так ось, почнемо зі статистики. На загальній торговій площі розміщено 186 відділів, усі вони поступово будуть «заселятися». До речі, багато чула думок з приводу того, що там ще нема нічого, то який сенс туди йти… Ну скажу вам зразу – сенс все-таки є.
    «Ну не зразу ж і Москва будувалась», візьмемо до прикладу Луцьк, так там «ЮВАНТ» «заселявся» протягом 3-4 місяців, тому не варто панікувати – на всі свій час. Дуже приємно, що робочі місця надаються ковельчанам, їх приблизно 400 – цифра в парадигмі нашого часу ніби й не велика, навіть для Ковеля, але це вже щось, і це варто враховувати.
     І ще одне: зараз поки ще все не заповнено у самому ТЦ, але підприємці, які вже встигли там освоїтися, пропонують дуже вигідні ціни;) Тому раджу завітати! Особисто я вже зробила свою першу покупку!;)
АТУМ®

Інформація надана медіа-проектом "Птаха": http://ptaxa.com.ua/ukr/news/174/
Дивіться також:
15.03.2011«Пройдусь по Абрикосовой, сверну на Виноградную» …
     Враховуючи рекомендації топонімічної комісії депутати міської ради на засіданні шостої сесії вирішили присвоїти новим, ще тільки-но запроектованим вулицям міста Ковеля досить цікаві назви. Серед них – Весела, Світла, Дружби, Щаслива, Паркова та Низинна.
11.03.2011У школі №10 найкраща екологічна агітбригада!!!
     На підставі висновків журі конкурсу переможцем було визнано агітколектив «Зернина» ЗОШ №10, друге місце посіли «Паростки надії» НВК №13, а третє – екологічний загін міської гімназії. Зважаючи на досягнення усіх учасників конкурсу можемо бути впевненими, що природа має своїх захисників, які не дозволять їй страждати.
11.03.2011Ковель спортивний
      Вперше в місті Ковелі відбувся дитячий міжнародний фестиваль з шахів. В змаганнях взяли участь понад 80 кращих шахістів з міст Бреста, Івано-Франківська, Ковеля, Луцька, Костополя, Володимира-Волинського, Любешова, Каменя - Каширського, Любомля.
10.03.2011Переможці конкурсу «Учитель року»
     Продовжується обласний конкурс «Учитель року», а освітяни м. Ковеля вже святкують перші перемоги.
28.02.2011Профілактика ВІЛ-інфекцій у школах
     Дбати про власне здоров’я вчать ковельських школярів за допомогою відео лекцій. Впродовж лютого Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить у навчальних закладах міста відеолекторії з питань пропаганди здорового способу життя.
27.02.2011«Реабілітаційний центр» зустрічав польську делегацію
     ГО «Реабілітаційний центр» відвідали гості з м. Хелм (Польща): члени Товариства шанувальників Волині і Полісся, які приїжджають уже не вперше і всіляко виявляють свою прихильність, та редакційний колектив газети «Новий тиждень», аби познайомитися з вихованцями центру і в майбутньому допомагати їм.
24.02.2011Свято музики «Калинова сопілка»
     Понад 20 років Ковель гостинно зустрічає учасників обласного огляду – конкурсу народно-інструментальної музики «Калинова сопілка». Цьогоріч свято музики присвятили 140-річчю з Дня народження Лесі Українки.
23.02.2011Ігор Завадський: «Дарувати людям радість»
     5 березня о 18.00, в Народному Домі «Просвіта» відбудеться концертунікального музиканта Ігоря Завадського (кнопковий акордеон).
     Ціна квитків від 20 до 40 гривень. Замовлення – за тел.: 5-92-88; (096) 637-84-54.
23.02.2011«Як парость виноградної лози, плекайте мову»
     21 лютого у школі села Дубового пройшло свято приурочене Дню рідної мови. Його девізом стали такі слова: «Якщо життя ти не учасник, а тільки свідок віддаля – дарма чекатиме прекрасних від тебе подвигів земля!».
23.02.2011Свято сильних світу цього
     23 лютого сильна половина людства отримує святкові вітання з нагоди Дня Захисника Вітчизни. Впродовж десятиліть це свято асоціюється з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.
20.01.2011Наближається «Епідемія Доброти 2011»
    17 лютого 2011 року в усій Україні відзначатимуть Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Під час заходу плануються різні акції, флешмоби, щоб привернути увагу людей до гарних справ.
18.01.2011Конкурс «Срібні дзвіночки»
     В Палаці учнівської молоді імені Івана Франка відбувся міський конкурс української сучасної пісні „Срібні дзвіночки”. З тридцяти учасників - 10 конкурсантів молодшої, 12 – середньої, 8 – старшої вікових груп.
<91011121314151617181920>