Новини
Особистості
Центр правової допомоги
Ковель туристичний
Газета "КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ"
Презентації
Ковель і видатні люди
Історія
Суспільно-політичне життя
Соціальна сфера
Економіка
Освіта і наука
Культура
Релігія
Спорт
Стратегія розвитку
Зовнішні зв`язки
Пісні
Журнал ПТАХА
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Коломия

Новини

Заходи, які відбулися в Ковелі в червні 2008 року

 7 червня - відбувся обласний огляд-конкурс фольклорних колективів та окремих виконавців "Сонцевид"

17 червня - відбувся в селі Любитів обласний огляд- конкурс "Веселімось козачейки"

19 червня - урочистості до Дня медичних працівників в НД "Просвіта"

27 червня - в НД "Просвіта" відбувся святковий концерт до Дня Конституції України 

Дивіться також:
19.04.2011Польські школярі в гостях у ковельських гімназистів
     14 квітня у Ковельську міську гімназію завітала делегація з польського містечка Холма, учні та викладачі з партнерської школи Комплексу психолого-педагогічної допомоги No.1. Більша частина польських школярів взагалі ніколи не була за кордоном, тож це був їхній перший візит в Україну, і цілком зрозуміло, що вони почували себе трохи ніяково і збентежено при першій зустрічі з гімназистами.
13.04.2011День здоров’я у ГО «Реабілітаційний центр»
     7 квітня в Україні традиційно відзначають День здоров’я. Освітні установи, громадські організації намагаються виокремити цей день серед інших, проводячи різноманітні заходи.
7.04.2011Всесвітній День ЗДОРОВ'Я!
     Він відзначається щорічно з 1948-го року на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).
     Зараз дуже багато і часто говорять про урбанізацію, як про один з основних чинників, котрий впливає на наше загальне здоров’я на глобальному рівні та на здоров’я кожного з нас окремо.
7.04.2011У Ковелі обговорили проблеми діяльності ОСББ
     6 квітня у м. Ковелі за участі ОСББ, ініціативних груп, експертів з реформування житлово-комунального господарства, органів місцевого самоврядування та працівників житлово-комунального господарства м. Ковеля проводився круглий стіл на тему «Громадські ініціативи в реформуванні житлового законодавства».
1.04.20111 квітня – День Сміху!
     1 квітня називають Днем Сміху, Днем Жартів. Чому раптом саме це свято почали святкувати 1 квітня – невідомо. Є думка, що звичай раз на рік розігрувати один одного та брехати, виник у Франції. Але ще давні римляни відзначали 17 лютого «свято дурнів». У Східній Індії традиція розіграшів існує здавна, але святкується 31 березня.
22.03.2011X-й фестиваль Нового Британського кіно у Ковелі
     Кіно-клуб «Оскар» запрошує на перегляд фільмів та цікаве спілкування в рамках X-го фестивалю Нового Британського кіно, який відбудеться з 24 по 27 березня. Початок сеансів о 19.00.
     Захід відбуватиметься у культурно-просвітницькому центрі (вул. Незалежності, 89). Замовлення квитків за телефонами: 7-11-96, 5-28-07.
18.03.2011Заходи в культурно-просвітницькому центрі
     З 18 березня у Культурно-просвітницькому центрі діє резентація виставки«Волинія… Сакрум…».
     8 квітня відбудеться камерна вистава за п'єсою Ірини Міхейчевої "Гість" (мелодрама в 11 картинах)...
16.03.2011Відгримів «Форпост» у Ковелі
     12 березня у Ковельському культурно-просвітницькому центрі відбувся рок-концерт музичного проекту «Центр модерної української культури «Форпост» у рамках Всеукраїнського соціального конкурсу «DJUICE ГРАНТИ». Це неабияка подія для цього закладу, адже подібний концерт відбувався там уперше.
15.03.2011«Пройдусь по Абрикосовой, сверну на Виноградную» …
     Враховуючи рекомендації топонімічної комісії депутати міської ради на засіданні шостої сесії вирішили присвоїти новим, ще тільки-но запроектованим вулицям міста Ковеля досить цікаві назви. Серед них – Весела, Світла, Дружби, Щаслива, Паркова та Низинна.
11.03.2011У школі №10 найкраща екологічна агітбригада!!!
     На підставі висновків журі конкурсу переможцем було визнано агітколектив «Зернина» ЗОШ №10, друге місце посіли «Паростки надії» НВК №13, а третє – екологічний загін міської гімназії. Зважаючи на досягнення усіх учасників конкурсу можемо бути впевненими, що природа має своїх захисників, які не дозволять їй страждати.
11.03.2011Ковель спортивний
      Вперше в місті Ковелі відбувся дитячий міжнародний фестиваль з шахів. В змаганнях взяли участь понад 80 кращих шахістів з міст Бреста, Івано-Франківська, Ковеля, Луцька, Костополя, Володимира-Волинського, Любешова, Каменя - Каширського, Любомля.
10.03.2011Переможці конкурсу «Учитель року»
     Продовжується обласний конкурс «Учитель року», а освітяни м. Ковеля вже святкують перші перемоги.
123456789101112>