Новини
Особистості
Центр правової допомоги
Ковель туристичний
Газета "КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ"
Презентації
Ковель і видатні люди
Історія
Суспільно-політичне життя
Соціальна сфера
Економіка
Освіта і наука
Культура
Релігія
Спорт
Стратегія розвитку
Зовнішні зв`язки
Пісні
Журнал ПТАХА
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Коломия

Палац учнівської молоді ім. Івана Франка

Палац учнівської молоді ім. Івана Франка

  

     ПУМ - позашкільний навчальний заклад - складова системи позашкільної освіти, яка надає знання, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток

 Адреса: вул. Незалежності, 100, тел.: 5-96-52

 Директор: Середюк Тетяна Володимирівна

 Гуртки і відділи, і їх керівники:

                  1.      Народний художній танцювальний колектив «Барвінок» -

                           худ. керівник Ризванюк Любов Василівна, хореограф Панюс Сергій Дмитрович

2.     Гурток образотворчого мистецтва "Веселка" - Солодун С. М. (в ЗОШ № 10)

                  3.      Духовий оркестр – Клімчук Олександр Тимофійовн                 

                  4.      Гурток естрадного співу «Нові таланти» - Шиманська Світлана Зінов`ївна

                  5.      Гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» -

                           Цюп’яшук Оксана Миколаївна

6.      Гурток художнього читання – Посполітак Людмила Дмитрівна

7.      Драматичний гурток – Чернюк Руслана Валентинівна

                  8.      Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Золота соломинка» -

                           Гаращенко Марія Максимівна

9.      Гурток «Умілі руки» - Середюк Тетяна Володимирівна

10.  Гурток в’язання – Прокуда Євгенія Мефодіївна

                  11.  Гурток крою та шиття «Подружка» - Поліян Наталія Адамівна

12.  Гурток крою та шиття «Господарочка» - Хвищук Раіса Павлівна

13.  Гурток аеробіки – Пришляк Лариса Леонідівна

14.  Гурток декоративно-прикладного мистецтва - Пришляк Лариса Леонідівна

15.  Гурток «М’яка іграшка» - Поліян Наталія Адамівна

16.  Гобелен - Гаращенко М. М.

Напрямки роботи закладу: Гуртова, методична і культмасова робота.

Досягнення вихованців:

 Студія естрадного співу «Нові таланти»: 10.01.2007р.- Обласний конкурс дитячої сучасної пісні «Срібні дзвіночки», Смітюх Альона ІІІ місце. 19-21.01.2007р.- IV Всеукраїнський дитячий фестиваль популярної пісні «Різдвяні дзвіночки - 2007», м. Червоно град, лауреати ІІІ премії: Смітюх Альона, Муліна Діана. 24.03.2007р.- Міжнародний дитячий телевізійний проект «Южный Експресс» ІІ півфінал, м. Ковель. Лауреати І премії Смітюх Альона та Семенюк Сергій, Лауреат ІІІ премії – Діана Муліна. 19.05.2007р. – Обласний мистецький конкурс «Натхнення», номінація «Популярна пісня». Лауреат І премії – Альона Смітюх. 1-3.06.2007р. – Участь в культурній програмі м. Лєчно (Польща).

        Народний ансамбль танцю «Барвінок»: 11.05.2007р. – творчий звіт Народного ансамблю танцю «Барвінок». 1-3.06.2007р. -  Участь в культурній програмі м. Лєчно (Польща).

         Драматичний гурток: 16.02.2007р. – Обласний огляд театральних колективів – ІІІ місце. На протязі року драматичний гурток виступає з програмою «Подорож у світ казки» в дошкільних закладах, школах та у бібліотеках міста.

     Гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»: 09.01.2007р. Конкурс дитячого малюнка «Зимовий калейдоскоп», ІІІ місце. 05.02.2007р. – Міський заочний конкурс «Космічні фантазії» - І, ІІІ місця.

 Гурток «Умілі руки»: 07.02.2007р. – Волинський краєзнавчий музей висловлює подяку за допомогу в комплектуванні фондової збірки з декоративно-прикладного мистецтва (композиція  ляльок із пластику «Лісовий вернісаж»).

Гурток «Аеробіка»: 19.05.2007р. – Міський фестиваль – ІІ місце.


      Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Золота соломинка»: 28.02.2007р. – ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль «Наша земля - Україна». 02.03.2007р. – Міський конкурс-захист робіт декоративно-прикладного та народного мистецтва учнівської молоді «Творча майстерня» - І місце. 15.03.2007р. – Міський конкурс дитячого малюнка на протипожежну тематику. 12.04.2007р. – Обласний конкурс-захист робіт декоративно-прикладного мистецтва «Творча майстерня»: командне ІІІ місце, гурток «Золота соломинка» - І місце. 13.04.2007р. – Міська виставка – конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край» - І, ІІІ місця.

Проблеми закладу: відсутність матеріально-технічної бази гуртків.