«На парапеті» – на п’єдесталі!

     Свято гумору відбулося днями в обласному центрі. Веселі та найкмітливіші волиняни взяли участь у першій фестивальній грі Луцької Ліги КВН. Серед 11 команд помітно вирізнялися дотепністю і вдалими жартами ковельчани – команда «На парапеті». Протягом усієї гри вони були фаворитами і членів журі, і глядачів. Тому результат був передбачуваний – наші земляки отримали заслужену перемогу, обійшовши досвідчених «КВНщиків». Друге місце розділили дві команди – «Б/з ПДВ» та команда історичного факультету Волинського національного університету ім. Лесі Українки «Вдрова».

     У першій фестивальній грі взяли участь 11 команд, з них 9 – луцьких, та по одній – з Ковеля та Володимира-Волинського. Гра відбувалася у трьох конкурсах: «Візитка», «Розминка» та «Імпровізація». Оцінювали гумор команд КВН голова Волинської обласної організації політичної партії «Україна Майбутнього» Віталій Ляцевич, голова благодійного фонду Микола Яручик, депутат обласної ради від фракції «Батьківщина» В’ячеслав Рубльов, представник Асоціації КВН України у Луцьку Андрій Котищук та ветерани волинського КВН – Віктор Присяжнюк, Андрій Лев та Сергій Трунов.

      Відродження традицій КВН відбулося на славу. Гра проходила весело та позитивно. Поряд із професіоналами були представлені і зовсім молоді команди. Гарний настрій та посмішки глядачів – це головний результат їх виступу. Наприкінці гри на усіх очікував сюрприз – виступ відомої команди «Лідери прокату», які показали справжній майстер-клас початківцям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *