«На хвилях Світязя»

(5-8 липня 2010 року,

база практик «Гарт» ВНУ ім. Лесі Українки (о. Світязь) – о. Пісочне – м. Луцьк)

     Щороку на мальовничих берегах найбільшого в Україні озера Світязь, що на Волині, відбувається фестиваль української естрадної пісні «На хвилях Світязя» серед студентської молоді, який цьогоріч буде 15-м, ювілейним.

     Організатор фестивалю – Волинський національний університет імені Лесі Українки.

     Неповторність фестивалю полягає в тому, що вперше в Україні зроблено крок до поєднання сучасної студентської естрадної пісні з народними звичаями, обрядами і святами. Заключний гала-концерт лауреатів фестивалю та переможців щороку вплетений у фольклорне масове свято Івана Купала і перетворюється у дійсно всенародне свято, на якому присутні десятки тисяч людей різних вікових категорій з усієї України та сусідніх держав.

     Своєрідність цього фестивалю ще й у тому, що всі учасники, незалежно від того, яку державу вони представляють, обов’язково є студентами та виконують пісню українською мовою.

     У програмі фестивалю: конкурсні виступи учасників, проведення майстер-класів, семінари, фольклорні дійства, заключний гала-концерт лауреатів фестивалю з зірками української естради та ін.

     Фестиваль проводиться за підтримки Волинської обласної державної адміністрації і Обласної ради, Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національної радіокомпанії України.

     Адреса Дирекції фестивалю:

     Волинський національний університет імені Лесі Українки

     43000, Україна, м. Луцьк, вул. Ковельська, 15;

     тел./факс +380 (332) 72 34 24

     e-mail: info@idea-festival.lutsk.ua

     www.vnu.edu.ua

     www.idea-festival.lutsk.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *