Чемпіонат світу з ІСБ «Битва Націй»

     З 30 квітня по 3 травня 2011 р. у Хотинській фортеці (м. Хотин, Чернівецька область) відбудеться Другий міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Битва Націй».

     Перший фестиваль, що відбувся в минулому році у Хотинській фортеці, зацікавив туристів і учасників з різних країн.

     Центральною подією нинішнього фестивалю стануть змагання з історичного середньовічному бою (ІСБ). Фактично це справжні лицарські поєдинки – повноконтактні, в тому числі, масові бої, що проходять між кращими національними збірними світу з використанням середньовічної зброї, середньовічних костюмів та обладунків (пошитих вручну, або викуваних ковалями за автентичними моделями). Правила боїв і турнірних поєдинків максимально наближені до історичних аналогів.

     Під час проведення фестивалю відбудуться десятки поєдинків за участю понад 200 лицарів з різних країн, зокрема, повноконтактні бої «1 на 1», «5 на 5», «21 на 21 ». Також відбудеться стрілецький турнір (луки та арбалети, зовнішній вигляд близький до зброї періоду XI-XVII ст.ст.). Таким чином, відвідувачі фестивалю зможуть на власні очі переконається в тому, що Історичний Середньовічний Бій – один із найбільш видовищних напрямків світового руху історичної реконструкції.

     Історична реконструкція – вид діяльності на межі історії, спорту і мистецтва. Реконструктори займаються вивченням і відтворенням предметів побуту, одягу і зброї Середніх віків, працюючи за старовинними технологіями і використовуючи натуральні матеріали. Історична реконструкція відроджує у молоді інтерес до історії і спорту, формує активну життєву позицію, сприяє спілкуванню та культурному обміну між представниками різних народів.

     Програма цього року обіцяє бути насиченою, оскільки список учасників фестивалю, в порівнянні з попереднім роком, поповнився Національними збірними Італії, Німеччини та Квебеку. На фестивалі будуть присутні й гості з інших країн, у тому числі із Західної Європи і США. Якщо в 2010 році фестиваль «Битва Націй» відвідали 25000 туристів з України та зарубіжжя, то цього року очікується не менше 30000 відвідувачів.

     Українська збірна є однією з найбільш підготованих у світі. Цей факт, а також те, що такий масштабний фестиваль проходить у нашій країні, сприяє зміцненню іміджу України на міжнародній арені.

    Більше про фестиваль «Битва Націй», фото і відео – на www.battleofthenations.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *