Як вибрати парфуми

Вибір правильних парфумів може бути складним завданням. З такою кількістю різних видів і запахів дуже легко просто здатись і вибрати один, той що першим потрапив в поле зору. Проте, виконання підготовки перед походом по магазинах допоможе вам звузити свій спектр вибору. Коли ви збираєтесь йти по магазинах, не забувайте про питання, які вас цікавлять (ціна, бренд, чи навіть колір упаковки) і порівнюйте парфуми між собою, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення, про яке не пошкодуєте!

1
Визначтеся з ціною. Парфуми – предмет розкоші, і його вартість може дуже варіюватися. Перш ніж відправитися за покупкою, вирішіть, скільки грошей ви хочете витратити на парфуми.
Якщо парфуми є подарунком, враховуйте як суму, яку можете витратити,  стосунки з одержувачем подарунка. Якщо ви даєте парфуми своїй дружині, ви можете витратити більше, ніж витратили б на парфуми для знайомого, якого ви не дуже добре знаєте.

2
Виберіть концентрацію запаху. Парфуми мають різні назви залежно від їхньої концентрації і, звісно, стійкості. Як правило, найдорожчі парфуми є ті, які тримаються довше, в той час як більш дешеві парфуми не мають такої витривалості. Зазвичай ви можете побачити тип або концентрацію парфумів під їхньою назвою на передній частині пляшки.
Одеколон має найнижчу концентрацію аромату, що тримається близько двох годин. Це 3-5% олії в суміші води і спирту.
Туалетна вода – це трохи більш концентрований вид аромату і тримається від трьох до чотирьох годин. Це близько 4-8% олії.
Парфумована вода має більш високу концентрацію олії, ніж одеколон, і тримається близько шести годин. Тут олія складає 15-18% у суміші зі спиртом.
Парфуми з найвищою концентрацією називаються просто парфумами. Вони мають велику витривалість, що розтягується на цілий день. Це 15-30% олія, змішана зі спиртом.

3
Вибирайте аромат серед тих, які ви полюбляєте найбільше. Подумайте, які запахи вам або одержувачу парфумів подобаються. Аромати зазвичай розділені на чотири категорії, хоча багато парфумів містять тонку суміш ароматів. Якщо ви купуєте парфуми для когось іншого, подивіться, які парфуми вони використовують. Якщо ви навіть не уявляєте, які аромати вам подобаються, не хвилюйтеся: ви можете це з’ясувати, перебираючи парфуми в магазині особисто або спілкуючись з консультантом.

Квіткові / солодкі парфуми пахнуть свіжозрізаними квітами. В їхній основі зазвичай такі квіти: троянда, лаванда, гвоздика і флердоранж. Квіткові аромати зазвичай представляють жіночу парфумерію через їх солодкий, жіночний запах, який найбільше подобається прекрасній статі.
Загальні тони цитрусових – апельсин, грейпфрут і лайм, а також інші фрукти, такі як абрикос, яблуко або персик. В цілому ці аромати яскраві і освіжаючі.

Східні / пряні парфуми пахнуть мускусом і екзотичними спеціями. Багато з них містять тони спецій, таких як зірчастий аніс, кориця і ваніль.
Дерев’яні / шипрові парфуми пахнуть дерев’яно і землисто. Багато містять такі запахи, як бергамот, дубовий мох і пачулі.

4
Запитайте знайомих, якими парфумами вони користуються. Будьте уважні до запахів людей навколо вас, незалежно від того, чи перебуваєте ви на роботі або десь у поїзді. Якщо ви вловили запах чогось, що вам дійсно подобається, запитайте власника, що це за парфуми. Ніколи не знаєш, коли можна знайти свій запах, навіть не заходячи в магазин.
Якщо вам не подобається запах парфумів ваших друзів, спробуйте точно визначити, що вам в них не подобається. Це цінна інформація, яка допоможе вам звузити варіанти пошуку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *