Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Торба
Хто такі гламурні принцеси?
     Шик і блиск. Чудова посмішка і ідеальна зачіска. Шанувальники і гроші. Машини та діаманти. Все це вони. Ми називаємо їх «гламурними принцесами».
Опубліковано: 9.02.2010
Байкери - хто вони?
     Чи багато ви, шановні читачі, знаєте про байкерів? Що це за люди і чим займаються? Який спосіб життя ведуть? І чим відрізняються від інших людей? Навряд чи ви зможете відповісти на всі ці питання. Тому дозвольте представити вашій увазі невеликий нарис про життя цих самих байкерів...
Опубліковано: 9.02.2010
Гайда поЗАЛІТАЄМО!
     Червона смужка в тесті на вагітність перекреслює життя. Мрії, бажання, надії і прагнення стають під удар. Світ, що так недавно радував яскравими фарбами нових вражень, хитається під ногами. Це страшне слово - "вагітність"!
Опубліковано: 9.02.2010
З огляду на старість...
     Для вас - це краплинка, для них - океан… для вас - це мить, для них - безмежність… для вас - це порух душі, для них - невимовне відчуття щастя…
Опубліковано: 9.02.2010
Наше життя - Чоловіки
     Чоловіки правлять світом, заводять сім'ю і служать в армії. Чоловіки - талановиті живописці та режисери. Вони добре готують і не бояться комах. Завдяки їм - ми існуємо.
Опубліковано: 9.02.2010
Довгоносики
...Вона завжди є вчасною і сучасною, чеканною і неочікуваною, лаконічної і пишномовною, вона на будь-який смак. Якби у нас від неї ріс ніс (як в одного казкового героя), то на ньому вже можна було б гриби сушити...
Стаття розміщена у ж-лі "Птаха", №4(15) Опубліковано: 7.05.2009
"Говорити і слухати"
     Про дружбу ми розмовляли в день, коли усі незакохані згадували свої невдалі спроби когось приклеїти до власної персони. Себто на того триклятого Валентина. Друзі, яких на відміну від коханих не прийнято кидати, збираються у тісному колі завжди.
Стаття розміщена у ж-лі "Птаха", №№ 3 (14) Опубліковано: 6.04.2009
Увага: нерви, я вмикаю рок!
... "Коли ти переповнений злістю, і хочеться комусь натовкти пику - вмикаєш плеєр, і тебе попускає". Також рок порівнюють із чимось живим, "непластмасовим", тобто цілком природнім, протиставляючи його "музичному збоченню" - комерційній попсі, в якій справжніми почуттями "й не пахне".
Стаття розміщена у ж-лі "Птаха", №№ 3 (14) Опубліковано: 6.04.2009
1 2 3 4 5 6 7 8 >
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле