Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Наші друзі
    Кожен з нас шукає за тими чи іншими критеріями (а може, і без них) певне коло людей для спілкування. Згодом одні особи відсіюються, їх змінюють інші, але утворюються і така частинка цього кола, яка стає незамінною, яка стає опорою – надійною, міцною та надзвичайно необхідною. Саме вона (ота частинка) має назву ДРУЗІ. Ми теж не виняток, і проект „Птаха” був би неможливим без наших друзів. Отже, щира їм подяка за те, що вони є взагалі, за те, що вони є у нас. Їхню допомогу можна назвати своєрідним наданням можливості для польоту „Птахові”. Тому ще раз їм дякуємо усім разом і кожному зокрема:
     Андрій Откаленко - голова МГО "За життя", директор фірми "UAinet".  

 
  


 
Попередній місяць Жовтень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Погода в Ковеле