Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Торба
Суспільство та його культура
     Все-таки цікаво, який рівень культури у нашого суспільства. Питання, на яке важко дати відповідь, бо всіх під одні рамки не підігнати, а оцінювати всю масу за вчинками деяких, не можна.
Опубліковано: 9.02.2010
Писати НЕ дорівнює БУТИ журналістом
     Журналістика, як і всі інші професії, має свої складнощі та нюанси. І однією з найпоширеніших проблем журналістики є зовсім не свобода слова, цензура, нестача технічного обладнання. Треба починати із самого початку, коренем усіх негараздів – з кадрів, самих журналістів.
Опубліковано: 9.02.2010
Інструкція для Сталкера, або Екстремальний туризм у Чорнобильській зоні
     У кожного своє розуміння кордонів того, де закінчується повсякденне життя і починається екстремальне. Для одних самим відчайдушним вчинком може стати звичайний для багатьох стрибок з парашутом, деякі ж не можуть повноцінно жити без нових відчуттів, які дає ризик.
Опубліковано: 9.02.2010
Baile con corte
     Які асоціації у вас викликає слово «танго»? Танець? Пристрасть? Аргентина? Багато жителів Бразилії, Мексики, Болівії, Парагваю, Куби та Іспанії дадуть відповідь: «Національний танець». І всі вони будуть до певної міри, як праві, так і не праві...
Опубліковано: 9.02.2010
СТУДЕНТство
     Студент – це звучить гордо. Надзвичайно гордо звучить. Іноді вийдеш на центральну площу міста, станеш серед натовпу й голосно так крикнеш: “Я – Студент!”. І відразу всі обертаються і заздрісно до тебе придивляються...
Опубліковано: 9.02.2010
Про книги. Загалом і зокрема
     Хочу повідомити Вам, шановні мої співвітчизники, що на сьогодні становище української книги в цілому подібне до летаргійного сну чи, краще, коми. Не відомо, вмирає вона або просто спочиває.
Опубліковано: 9.02.2010
Чи може журналіст бути політиком?
     Учора, приїхавши до Києва, слухала по радіо “Ера” інтерв’ю з журналістом Віктором Сорокою, присвячене нагороді, яку він отримав за професійну діяльність (на жаль, я слухала не спочатку і не почула деталі)...
Опубліковано: 9.02.2010
Життя, як єдність потворного і прекрасного
    Роман Юрія Андруховича „Рекреації” фактично заклав підвалини української постмодерної прози. Він засвідчив появу нової, не схожої на попередню, соцреалістичну, літератури. „Рекреації” стали справжнім ударом по усталеній шкалі цінностей, випещеній кількома поколіннями авторів та читачів...
Опубліковано: 9.02.2010
1 2 3 4 5 6 7 8 >
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле