Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Минуле переслідує мене...
    На адресу редакції (ще після виходу першого випуску журналу „Птаха”) надійшов лист від нашої читачки Соні. У листі, окрім порад (за які ми щиро дякуємо, і які неодмінно візьмемо до уваги), було ще прохання допомогти, а також викладена суть проблеми, яка непокоїть Соню. Наведу деякі цитати з листа:
    „Минуле переслідує мене. (...) У школі я була зляканим дівчам. Однокласники мене ні за що не мали. Поза очі по-всякому обзивали, говорили образливі слова. Я про це здогадувалася, але не наважувалася поговорити з ними відверто. Їх було багато, а я – одна. Потім з’явилася дівчина, яка увесь бруд виливала прямо мені в лице. А я у відповідь лише мовчала...зараз я шкодую, що вела себе саме так. Я була причиною насмішок і не чинила цьому жодного опору (...)”.
    Авторка листа переповідає про глибокі душевні травми, залишені тими подіями. І хоча минуло немало часу, однак біль не вщухає, а причина тому така:
    „(...) Предмет знущання і висміювання – таку мене і запам’ятали, мабуть. Думаю, що мене не поважали й ті люди, які знали мою історію злощасть. Якщо життя зіштовхне мене з кимсь із цих людей, вони ставитимуться до мене упереджено. В їхній пам’яті так все і лишилося. Але ж я не така!!! Я не хочу, щоб про мене так думали і говорили. Я не можу собі пробачити, що мовчала і терпіла (...) Благаю, допоможіть мені”.
    Соню, Сонечко (яке у Тебе гарне ім’я – співзвучне з теплом і світлом!), знаєш, у житті з кожним із нас трапляються випадки, які, м’яко кажучи, не додають нам радості чи будь-яких приємних вражень. Але вони трапляються. Розумієш, тоді, у школі, Ти не злякалася, Ти просто розгубилася. Звісно, минулого Ти не повернеш і не зміниш. Проте можна змінити ставлення до свого минулого. Ти думаєш, що люди пам’ятають тебе лише як причину насмішок. Повір, це не так. Твої однокласники, як і Ти, подорослішали. Але щоб позбутися своїх страхів, Ти повинна зустрітися з людьми, думку яких щодо себе Ти хочеш змінити. Бо ж направду: світ такий, яким ми хочемо його бачити. Не можна і не варто заганяти себе у глухий кут, адже самоїдство ніяким чином не покращить ситуацію. У Тебе є можливість все змінити, сподіваюся, Ти нею скористаєшся. Я Тобі бажаю віднайти душевний комфорт і жити з ВЕСНОЮ у серці .

Оля Ляснюк
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле