Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Перші листи:)
    Після виходу 1-го випуску журналу „ПТАХА” ми отримали масу відгуків – у письмовому та усному варіантах. Звісно, ми не можемо опублікувати усіх ваших листів. Подаємо лише ті, які потребують відповідей. А за решту дякуємо кожному, хто не полінувався відгукнутися і за увагу до нашої творчої праці!

Привіт! Журнал просто супер! Приємно почитати журнальчик від рідного міста. Все супер! Але обкладинку потрібно було б зробити яскравішу, виразнішу. Непогано було б створити рубрику огляду новинок комп`ютерних ігор та фільмів. Також розділ про мобільні новинки. Можна було створити рубрику, у як й би ви відповідали на листи, прохання допомогти підліткам, що написали до вашої редакції . А ще мене попросили передати, що б ви надрукували про наших футболістів - юних гравців в МФК Ковель. Якщо потрібна якась стаття, з радістю допоможу.


Стас Дудка,

учень 10 класу та президент НВК 11

    Дякуємо, Станіславе, у першу чергу за готовність допомогти – ми з радістю скористаємося Твоєю допомогою. Дякуємо за зауваження і за підказку щодо рубрик – наш журнал лише бере старт, а отже, розширятиметься з часом. До його 1-го номера увійшли далеко не всі підготовані матеріали через ліміт на кількість сторінок , на жаль. Але у нас усе попереду!

В мене питання: а чи буде в Ковелі скейт-парк????? Будь ласка, напишіть про це в наступному номері !!!! До речі, 1-ий "Птаха" доволі прикольний!

Мак7
    Площадка вже існує, заасфальтована в парку ім. Л. Українки. Обладнання встановлять, як тільки погода буде цьому сприяти, тобто після зимового сезону.

Дякуємо за увагу до нашого проекту! Ми раді, що прийшовся до душі наш задум.
Обговорити
як вам можна послати свiй вiрш у рубрику"наодинцi з музою"
Дата публікації: 22.05.09
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле