Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
В кожного свій рай
     Наше життя, як шосе… Крутий поворот – і зміна кольору на світлофорі. Тому його, нам, водіям своєї долі, варто робити круто і безповоротно, адже сміливі завжди мають щастя! І якщо життя не повертається так, як нам хочеться, то слід проявити ініціативу і повернути його власноруч. Тому що Бог дав нам життя не для того, щоб ми нарікали і розчаровувались. Ні, все навпаки… Кнопка позитиву є в кожного з нас, важливо лише її вчасно натиснути. Кричіть якщо погано, смійтесь, якщо добре і будьте справжніми. Байдуже, що хтось може не зрозуміти іскор з очей і падіння на коліна від радості… Байдуже, це ваше життя і ваш світ. Ваш особистий, ну а що до світу взагалі… що ж з ним робити. А нічого важкого:-) Просто зловити себе на думці: якщо ми можемо сприймати всі сюрпризи світу, тоді нехай і наші власні сюрпризи стануть нормою для нього! Як пише неперевершена Ліна Костенко: «В житті потрібно залишати місце й для свого життя». Якщо ви це усвідомите, то заздрісники будуть дивитись вам вслід мовчки, а друзі, вони завжди підтримають і зрозуміють. Все в ваших руках, тому не маєте права їх опускати через негатив. Не звертайте уваги на плями буденності і не живіть думками: «В тебе нічого не вийде», «Ой це ж так важко», адже від себе не втечеш. Щоб там не говорили люди і які б думки не мучили нас. І пам’ятайте… В кожного свій рай: комусь літати, а комусь і без крил непогано живеться.
Даша Зінковська
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле