Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Степана Бандеру у герої України
     Рівненська обласна рада підтримала рішення надати Степану Бандері звання героя України.
     З проханням відмінити резолюцію, яка стосувалася оцінки діяльності лідера ОУН Степана Бандери і присвоєння йому звання героя України. Депутати Рівненської міської ради звернулись до Європарламенту. Взявши за основу постановлення Івано-Франківської міської ради, яка також намагалась представити для Європи Бандеру національним героєм. В своєму зверненні вони показали дослідження, яке провели сформована в інституті історії України національна академія наук України група провідних істориків, результатом роботи якої стали підсумкові праці опубліковані для всенародного обговорення.
     Ініціатором звернення у Рівненській міській раді стали фракції Українська народна партія і БЮТ, про це рішення не підтримує партія регіонів. Вчасності лідер цієї партії Олексій Губанів назвав це звернення дивним. Такої ж думки дотримуються і тернопільські «регіонали». Один з представників партії заявляє: «Ми стараємось давати вказівки Європарламенту відносно його рішення. Невже це не дивно? Степан Бандера не був громадянином незалежної України, він помер задовго до затвердження нагороди. Якщо ми будемо розбиратися хто і що зробив для України, то можна нагороджувати Рюрика чи Володимира Великого».
     Крім того, постать Степана Бандери у проекті українського телебачення «Великі українці»(2008рік), що передбачає інтерактивне опитування громадян України. Щодо місця і ролі видатних державних і політичних, культурних та релігійних діячів у національній і світовій історії посіла третє місце.
Євгенія Косар
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле