Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Рівненський облмуздрамтеатр повертається до життя
     Процес руйнації театру зупинився. Про це повідомив начальник міського правління капітального будівництва Олег Герман.
     Майже півроку тривав конфлікт між керівництвом Рівненського обласного музично-драматичного театру та будівельниками, які працюють під його стінами над спорудженням підземного торгівельного центру. Суперечка виникла внаслідок того, що під час будівництва на фасадній частині театру з’явилися тріщини, фасад почав осідати. За словами працівників театру, це могло стати причиною руйнації цілої будівлі і призвести до людських жертв.
     Рішення конфлікту знайшлося. Фірма, яка займається спорудженням підземного переходу проводить укріплення стін театру і всі витрати бере на себе. Як повідомив Олег Герман, на даний час руйнація фасадної частини театру зупинена, а також розповів про будівництво нової квиткової каси, яку за рахунок інвестора споруджує «Метроград-2». За його словами, вона розміститься над входом до підземки, зі сторони центрального продуктового ринку.
Євгенія Косар
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле