Видання
Контакти
Новини
Анонс номеру
Наші друзі
ФОРУМ
Фотогалерея
Архів
До нас пишуть
Наодинці з Музою
Та невже?
Зіркова всяка всячина
Роздуми на тему...
Відтягуємось
ПСИХологія
АНТИЧайник
Можемо!
Торба
Журнали "Птаха" можна придбати в таких торгових точках:

У м. Ковелі:
1) магазин "АВС", (привокзальна площа);
2) перший поверх магазину "Метро", (вул. Театральна);
3) торга точка біля кафе "Казка" (бул. Л. Укра нки);
4) торгова точка при вході у залізничний вокзал;
5) точка продажу преси в супермаркеті "Салют", (вул. Володимирська);
6) точка продажу преси в супермаркеті "Наш Край", (вул. Брестська);
7) в супермаркеті "Вопак";
8) у магазині "Мажор" (бул. Л. Українки);
9) у кінозалі "Прем`єра" (вул. Незалежності, 100).

У м. Нововолинську:
1) магазин "Екстрім", (бул. Шевченка, 8 та 25);
2) магазин "КонтролZ", (вул. Нововолинська, 51а).

У м. Луцьку:
1) супермаркет "Вопак" при вході (бул. Л. Укра нки).
2) біля ЦУМу, довгий прилавок;
3) магазин "В нок волошковий", (Театральний майдан).

У м. Володимир-Волинську:
1) супермаркети "Вопак":
вул. Князя Василька, 2
вул. Ковельська, 132/2
«Анекдоти з України» - Нові та найкращі анекдоти української мережі
Громадська орган зац я
МОЛОДІЖНИЙ ПОРТАЛ ВОЛИНІ
Прості істини у складній обгортці
   Споглядаючи за істерією навколо інтерівських «Великих українців», дивуюсь, як таку нікчемність пафосно роздмухали на всю країну...
Рубрика: Зіркова всяка всячина
Мокрий вірш

На Вашій Арктиці росте, мабуть,трава, А тут вже чути осені останній скрип...
Рубрика: Наодинці з Музою
Читачі та читачки, читаки і читаченята!
    Нещодавно в одному з ковельських видань ми натрапили на статтю студентки Наталії Матківської, «Стань сленговим — здобудеш волю?», в якій авторка «в пух і прах» розбила відкритість «Птахи» до сленгу...
Рубрика: Новини
Аборт: усі небезпеки
А ви знаєте про те, що стоїть за словами «аборт», «штучне переривання вагітності»? Існує декілька видів операцій з переривання вагітності:
     1. В область матки вводиться вакуумна трубка, яка створює сильний тиск для відсмоктування дитини. Апарат миттєво вбиває плід і відправляє в банку для відходів (міні-аборт). На більш пізніх термінах вагітності тіло малюка розривається на частини і видаляється з матки шляхом вишкрябування.
Американський лікар Бернард Натансон відзняв хід подібної операції під контролем ультразвукової апаратури і змонтував фільм під назвою «Безмовний крик». На екрані видно, що 12-ти тижнева дитина відчуває небезпеку смерті. Вона починає рухатися швидко і тривожно, намагаючись сховатися від інструменту, частота ударів її серця збільшується від 140 до 200.
    2. Дитину розчленовують і видаляють з матки за допомогою спеціального ножа. Якщо термін вагітності перевищує 10-11 тижнів, голову дитини роздушують щипцями, інакше її неможливо видалити.
Як і попередній, цей аборт відбувається наосліп, у результаті чого у кожної четвертої жінки ушкоджується м’язовий шар матки, при чому пошкоджена ділянка не відновлюється.
     3. Малий кесарів розтин – при вагітності до 27 тижнів. Діти на такому терміні життєздатні, вони плачуть, стукають ніжками, рухають ручками. Таких дітей кладуть на вікно між рамами чи в холодильник живими, і вони швидко гинуть від переохолодження.
     4. У зону навколо плода вводяться концентровані розчини звареної солі чи глюкози, під дією яких дитина помирає у муках, в агонії. Через декілька годин починають пологи і дитина видаляється з матки. Наслідки для жінки – гіпернатріємія (підвищений вміст натрію в крові), яка характеризується головним болем, біллю в грудях, падінням артеріального тиску, шоком, руйнуванням еритроцитів. Іноді наступає смерть.
     5. Внутрівенно вводиться спеціальний препарат, який викликає пологи. На великому терміні вагітності дитина може народитися живою – щоб потім загинути. У 30% жінок під час цієї процедури спостерігається нудота, блювання, біль в районі шлунка, повільніше скорочується серце, падає артеріальний тиск, сильнішають маточні кровотечі.
     Аборт – єдина операція, яка робиться при відсутності захворювання і завдає шкоди здоров’ю. На будь-якому терміні вагітності він є вбивством дитини і, як будь-який гріх, несе за собою тяжкі наслідки, особисті чи сімейні трагедії. Наслідком його бувають захворювання, а іноді і смерть жінки. Оскільки з перших моментів вагітності організм майбутньої мами налаштований на збереження дитини, аборт є сильною біологічною травмою, завдає тяжкого удару усьому організму. Кровотеча, травма шийки і тіла матки, зараження крові, запалення і онкологічні захворювання яєчників, матки, молочних залоз, тяжка психологічна травма – це неповний перелік близьких і віддалених ускладнень. Під час аборту в матку потрапляє інфекція, яка може дрімати в ній до наступної вагітності. Результатом зробленого аборту можуть бути безпліддя, позаматкова вагітність, викидень, передчасні пологи, народження ослаблених, хворих дітей.
     «Кожна жінка має право на вибір», - так мені відповіла головний лікар пологового будинку міста Ковеля Тетяна Пташник на запитання: яке ваше ставлення до абортів?
     - На якому терміні вагітності плід вже можна вважати живою істотою?
     - На 21 день, коли ще мама не знає, що вона вагітна, починає битись серце дитини. І з того моменту вона є істотою.
     - Чи переважає кількість абортів над кількість народжуваних дітей у Ковелі?
     - Звісно ж, кількість абортів стала меншою у порівнянні з попередніми роками. Це пов’язано з тим, що ведеться посилена роз’яснювальна і практична робота щодо контрацептивів, аби запобігти небажаним вагітностям. У нас роздають безкоштовні презервативи для всіх бажаючих.
     - Чи правильно, на Вашу думку, що в переважній більшості країн аборти є забороненими?
     - Я думаю, що це неправильно, що вони заборонили аборти.
     - Чи вважаєте ви аборти вбивством?
     - Так, це певною мірою вбивство, але можуть бути ситуації, коли необхідно перервати вагітність, у зв’язку з вірогідною смертю матері, яка може наступити якщо продовжувати доношувати дитину. На мою думку, робити аборт варто, коли дитина не бажана, це краще, на мою думку, ніж після народженні віддати її у притулок. Щоб не було небажаних вагітностей, обов’язково використовуйте контрацептиви.
     - Яка статистика абортів у Ковелі?
     -У нашому пологовому будинку вагітність переривається лише до 12 тижня вагітності. За 2007 рік у ковельському регіоні відбулось 148 штучних легальних аборти і 34 за медичними показами. У 2008 році – 71 штучний аборт. Добре подумайте, чи варто робити аборт. Чи слід брати такий тягар – вбивати свого майбутнього малюка!!!??? КОЖНА ЖІНКА МАЄ ПРАВО НА ВИБІР! НЕ ПОМИЛІТЬСЯ У СВОЄМУ ВИБОРІ!

Ната
Обговорити
Попередній місяць Жовтень 2008 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
...ну от, причвалала осінь, спочатку і не давала про себе знати, а потім як роздощилася... жодних носовичків чи серветок не настарчитися на її втішання. Якось відразу стало холодно і мокро, аж у думки сирість прокралася... Але попереду – жовтень. Сподіватимемося, що він виправдає свою назву й буде жовтим, теплим, і подарує нам позитивні емоції справжньої золотої осені)).
Оля Ляснюк
Погода в Ковеле
Яку музику слухаєш ??
adywan
Любов - страждання
adywan
В кого є перфект ворлд
Sergio