Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Курт Кобейн
     До появи Нірвани, альтернативна музика не претендувала на більше, ніж на відособлені відділи в найдальших куточках магазинів, а великі звукозаписні компанії розглядали вкладення в альтернативні колективи як викинуті на вітер гроші. Проте все кардинально змінилося з випуском у 1991 році другого альбому Nirvana, названого Nevermind. Завдяки цьому альбому Nirvana ненароком зробила Панк, Пост-Панк, Інді-Рок настільки популярними, що наслідки цієї події, як позитивні, так і негативні, фактично не тільки визначили подальшу долю Альтернативи, але і значною мірою зумовили напрям розвитку Мейнстріму.
     Ідеологія та естетика групи відповідала духу інді-року, мелодії були цілком у жанрі поп-музики, а швидке, різке звучання об`єднало в собі "білий шум" пост-індастріалу і дріб хеві-металу. Nirvana зібрала все воєдино, створивши звучання жорстке і мелодійне одночасно. Але фатальною для долі групи стала наркозалежність і глибока руйнуюча депресія лідера групи Курта Кобейна.
     Курт Кобейн (Kurt Cobain, вокал, гітара) познайомився з Крісом Новоселічем (Krist Novoselic, басс-гитара) у 1985 році в маленькому глухому містечку, де обидва і народилися. Це був Аберден (Aberdeen), штат Вашингтон, невелике містечко лісозаготівельників у ста милях від Сієтлу. Тоді як Новоселіч зростав у спокійній сімейній обстановці, дитинство Кобейна було не таким безхмарним через розлучення батьків. Вони розійшлися, коли хлопчикові було сім років, і він постійно переїжджав то до батька, то матері. У цих умовах Курт дорослішав, а музика непомітно набувала все більшого значення в його житті: спочатку він проникся творчістю the Beatles, а потім почав слухати heavy metal. Курт і Кріс сформували групу Stiff Woodies, де Кобейн грав на ударних, Новоселіч - на басах, а на гітару і вокал ніяк не могли знайти учасника. Група міняла назви так само швидко, як і гітаристів, поки не було вирішено, що співати і грати на гітарі буде сам Курт. Перейменувавшись у Skid Row, група привернула барабанщика Aaron Burkhart`а, якого наприкінці 1986 року замінили на Чеда Чейнінга (Chad Channing). До 1987 року групу нарекли Nirvana, успіх якої серйозно здивував і потряс усю музичну індустрію, втім, так само як і саму Nirvana.
     Але навесні 1992 року виник неспокій щодо подальшої долі групи. Кобейн одружувався на Кортні Лав, а вже в лютому парочка оголосила про те, що чекає дитину. Незабаром після весілля швидко розповсюдилися чутки про те, що майбутні батьки міцно сидять на героїні. Чутки ще більше посилилися після того, як Nirvana відмінила декілька літніх концертів і відмовилася почати повномасштабне турне Америкою. Кобейн пояснював це жахливими хронічними болями шлунку, що підтвердилося після того, як Курт був поміщений в лікарню, відразу після червневого концерту Nirvana. Чутки про героїн набували розголосу, а кульмінацією скандалу стала стаття в Vanity Fair, яка нехитро натякала на те, що Кортні вживала героїн під час вагітності. Майбутні батьки наполегливо спростовували подібні заяви і публічно загрожували авторові статті розправою. 18 серпня 1992 року Кортні успішно народила Френсіс Бін Кобейн, але тут парочці довелося відбиватися від Лос-анджелеської дитячої служби, яка вимагала позбавити сім`ю Кобейнів батьківських прав на підставі тієї самої статті в Vanity Fair ...
     Прокинувшись 4 Березня, Кортні виявила, що Курт спробував покінчити самогубством, з`ївши цілу купу транквілізаторів і запивши його шампанським. Хоча спочатку цю подію намагалися представити пресі як випадковість, досить близькі до Nirvana люди знали, що Курт написав передсмертну записку. Кобейн повернувся у Сієттл після тижневої госпіталізації, але його психічний стан почав погіршуватися.
     18 Березня поліції знову довелося відмовляти співака від самогубства, після того, як він закрився в кімнаті зі зброєю. Після цього Кортні і члени групи організували реабілітаційний курс лікування, помістивши 30 березня Курта в Exodus Recovery Center у Лос-Анджелесі. Проте Кобейн втік із клініки 1 квітня і повернувся у Сієттл. 4 квітня його мати подала заяву в поліцію про розшук, а наступного дня Курт застрелився у своєму сієттлському будинку. Його тіло було знайдене тільки 8 квітня, коли його виявив електрик, що прийшов встановлювати охоронну сигналізацію. Незабаром після смерті Курт Кобейн був оголошений рупором Покоління Х, так само як і символом болісного неспокою молоді того часу…
 

TRIASSA
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле