Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Новини
Zоряна відзняла «Кіно» + відео-сюжет EmOneNews
     Фіналісти проекту «Свіжа кров» телеканалу М1, група «Zоряна», зняли у Києві кліп на пісню «Кіно». Режисером відео, як і попередньої роботи «Включаю PLAY», став Денис Гамзінов...
Опубліковано: 7.02.2011
Субкультури молодіжних трендів
     Субкультурні об’єднання людей були протягом усього існування людства. Це абсолютно нормальне й закономірне явище. Суспільство завжди поділялося на різні групи, кожна з яких керувалася своєю філософією та сприйняттям світу, притримувались певного стилю життя, поведінки, цінносттей, стереотипів.
Опубліковано: 4.02.2011
"Історії Двох" від Кузьми
     Уже кілька років Кузьма Скрябін веде мову про те, що збирається записати альбом у дусі своєї ранньої творчості. І нарешті ці розмови почали втілюватися в життя – Кузьма накопичив у собі достатньо необхідних емоцій і допомогли йому в цьому кумири молодості.
Опубліковано: 4.02.2011
На Волині «КВНять» і про дорожній рух
     На Волині гомонить сміх, гучна музика, танці, гуморески: саме так розпочинають свою гру в зональному змаганні XV Всеукраїнського конкурсу КВН юних інспекторів руху в м. Любешові команди...
Опубліковано: 4.02.2011
Фольклорному гурту «Намисто» 2 роки!!!
     1 лютого відзначає 2 роки з часу створення фольклорний гурт «Намисто»під керівництвом Наталії Гончар (НД «Просвіта»).
     Як кажуть учасниці гурту: «Нам всього лише 2 роки, але ми впевнено стоїмо на ногах і будемо надалі працювати і дарувати хороший настрій своїм співом:-)))».
Опубліковано: 1.02.2011
Продаж алкоголю у Ковелі обмежено
     Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Ковельської міської ради. Згідно з ним заборонено роздрібну торгівлю в місті алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) з 10 вечора до 8 ранку.
Опубліковано: 1.02.2011
У Ковелі створено духовий оркестр
     В лютому новостворений муніципальний духовий оркестр розпочне свої перші репетиції на базі НД «Просвіта». Керівником оркестру призначено Василя Павловича Марцинковського. Музикант з багаторічним стажем, закінчив Луцьке культурно-освітнє училище (духовий відділ) та Рівненський інститут культури (хоровий факультет).
Опубліковано: 28.01.2011
"Молодь Волині святкуватиме День Соборності"
     Молодіжне об’єднання «Спротив» закликає волинян взяти участь у Всеукраїнській громадській акції на 22 січня «День Соборності України», яка відбудеться у Луцьку, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».
Опубліковано: 20.01.2011
< 9 10 11 12 13 14 15 16 >
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле