Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
День сміху посеред літа!
     16 липня у Ковелі відбувся 3-й Всеукраїнський кубок КВН, у якому взяли участь 5 команд: «Лінія відриву» (м. Ковель), «Єталонко» (м. Львів), «Тра-та-та 36 км» (м. Новояворівськ), «Аварія» (м. Рівне), «Ранєтки» (м. Житомир).
     Високий рівень підготовки усі команди показали у конкурсі «Візитка». У конкурсі «Розминка» глядачі мали можливість не просто пасивно спостерігати за дійством на сцені, а самі задавали запитання конкурсантам. Найдотепніших згодом визначило компетентне журі. «Наймузичнішими» у конкурсі «Домашнього завдання» були команди «Єталонко» та «Лінія відриву». В усіх конкурсах помітно вирізнялися «Єталонко». Вони були фаворитами цьогорічного КВНу, що і підтвердили результати. Отож, львів’яни здобули перемогу.Друге почесне місце – за господарями кубка – ковельчанами. «Лінія відриву», як команда створена у Ковелі з 2008 року, коли й було започатковано Всеукраїнський кубок КВН. Відтоді вони постійні учасники конкурсів веселих і кмітливих різного рівня. І цього разу вони не розчарували своїх прихильників, показавши цікаву і змістовну гру.
     За третє місце змагалися дві команди – «Аварія» та «Тра-та-та 36 км», адже вони набрали однакову кількість балів за результатами трьох конкурсів. Аби визначити переможця журі запропонувало додатковий конкурс – «Мініатюра», який і визначив «бронзових» призерів кубка КВН. Ними стали команда з Рівного.
     Команда «Єталонко» за перше місце отримала грошовий приз в сумі 1500 грн, ковельчанам – «Лінії відриву», дісталась 1000 грн та рівненська «Аварія» за третє місце отримала 500 грн.
     Спонсори кубка КВН: підприємець Віктор Козак, клуб «Classic», магазин «ДоМажор», готельно-ресторанний комплекс, «Наше місто», «VK-студія», фітнес-центр «Апперкот», радіо «Хіт-FM».
Уляна ВОЛЯ
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле