Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
«Тиждень правди про потойбічне» стартує у Луцьку
     23- 29 травня на Театральному майдані Луцька вперше відбудеться унікальна акція «Тиждень правди про потойбічне». Організаторами заходу виступили церква «Голгофа», студія «Правда PRO» та фонд «Переображення».
     Основна мета заходу: привернути увагу лучан та гостей міста на неправильне відношення до марновірства, залежності, обману та розповісти правду про ці явища, вказавши на джерело істини – Біблію.
     Щодня з 18:30 на Театральному майдані виступатимуть експерти з питань містичного – колишні окультні діячі, жертви окультного впливу. Також планується участь музичних гуртів, проведення флеш-мобів і трансляція однойменних телепередач. Проект має викривальний характер та ґрунтується на науково-дослідному підході щодо дії паранормальних явищ в повсякденному житті.
     Під час акції працюватиме скринька запитань. Кожен присутній зможе отримати достовірні відповіді на питання стосовно потойбічного від експертів з містичних питань.
     «Тиждень правди» є продовженням телевізійного спецпроекту «Та сторона. Під прицілом світла», що транслюється на телеканалі «Аверс» з березня 2011 року.

     Основні події, які відбуватимуться впродовж акції «Тиждень правди про потойбічне»:

     23.05. Понеділок – «Побутові марновірства» (аргументи «за» і «проти» надприродного впливу на людину розсипаної солі, порожніх відер та передавання речей через поріг).
     24.05. Вівторок – «Андріївські ворожіння» (про ворожіння дівчат у ніч з 12-го на 13-те грудня як способу вибору майбутньої пари, що нібито гарантує 100% позитивного результату).
     25.05. Середа – «Пророча кава» (про ворожіння на кавовій гущі та те, куди звертатися, щоб дізнатися своє майбутнє).
     26.05. Четвер – «Про що мовчать ТАРО?» (сценарій, за яким працюють тарологи, а також перевірка магічного продукту на якість).
     27.05. П’ятниця – «Чорна п’ятниця» (розповідь про те, звідки пішла мода «тремтіти» перед п’ятницею 13-го і хто контролює події у цей день).
     28.05. Субота – «З сатаною на ТИ» (скільки коштує дружба з демоном пекла, і який зв’язок сатанізму з майбутнім апокаліпсисом).
     29.05. Неділя – «Битва екстрасенса» (звідки екстрасенси черпають знання про людину, а також кому відома інформація Всесвіту).
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле