Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
«Звитяга 2011»
     З 30 квітня по 3 травня у лісовому масиві між смт. Цумань та с. Берестяне Ківерцівського району Волинської області проходила спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2011».
     На місце табору прибуло більше 200 учнів та студентів середніх спеціальних та вищих навчальних закладів із Києва, Львова, Калуша, Чернігова, Дубно, Рівного, Закарпаття та численних містечок Волинської області. Також у тереновій грі взяли участь представники з Білорусії та Польщі. Особливістю цьогорічної Звитяги була зміна керівного складу сотень.
     Після відкриття таборування 30 квітня усіх учасників було поділено на дві команди (або ж сотні), які у свою чергу розділили на менші структурні одиниці: чоти та рої. Кожен табірник отримав нарукавну пов’язку відповідного кольору сотні, що символізувало життя, а команди отримали назву і прапор. Цьогоріч у лісах Волині змагалися за стяг «Чорні пси» та «Чорна сотня».
     За підрахунком балів переможцем «Звитяги-2011» стала команда «Чорна сотня». 
     Молоді учасники не тільки активно відпочили, але й вишколились фізично у дусі кращих повстанських традицій. Важливо, що в таборі була заборона палити та вживати алкоголь.
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле