Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
У Ковелі вчилися техніки розпису писанок
     Крихке яєчко з давніх-давен вважається символом відродження життя.
     З наближенням Великодня, яке припадає цього року на 24 квітня, все більшої популярності набирають писанки. Адже це один з найкращих подарунків на знак примирення, побажання здоров’я, сили та краси, а також вдалого врожаю.
     У Ковелі майстер-клас з писанкарства 17 квітня в ГО «Реабілітаційний центр» провела народна майстриня Ольга Бичковська.
     Кожен з відвідувачів більш детально дізнався про історію писанкарства, символіку та неповторність української писанки, техніку виконання і, що важливо, застосував отриманні знання на практиці. Власноруч розписаними писанками учасники майстер-класу прикрасили свої домівки.
     У заході взяло участь понад 20 людей різного віку. Розпис захопив усіх присутніх - і дітей, і підлітків, і дорослих. Витворені шедеври вражали своєю багатоманітністю і неповторністю, адже орнамент не повторювався на жодній. Учасники створювали писанки традиційним восковим розписом.
     Варто зазначити, що емоційне піднесення та гарний настрій, отримані в результаті участі, надихають на проведення подібних заходів. Сподіваємось, що майстер-клас з писанкарства стане доброю традицією, до якої долучиться велика кількість ковельчан.


Тетяна Черноброва
Фото Юрія Славікова
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле