Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
«Mad Heads XL» заспівають для українців в Америці
     Український рок-гурт «Mad Heads XL» на концерті пам`яті лідера «Братів Гадюкіних» Сергія Кузьмінського виконає пісню «Америка». Лідер «Mad Heads XL» Вадим Красноокий зазначив, що це не випадковий вибір.
     «Мама змусила мене вивчитись гри на скрипці, для себе вже самотужки освоїв гітару. «Америка» «гадів» має класичні роківські акорди, тому одразу мене привабила. Тим паче цього року ми вперше виступатимемо у США».
     3 липня, напередодні дня Незалежності Америки, гурт братиме участь у фестивалі, який організовує українська діаспора.
     «Концерт відбудеться у штаті Нью-Йорк, але не у самому місті. Наш виступ триватиме 1,5-2 години. Співатимемо як свої пісні, так і переспівані нами народні. Альбом українських народних пісень у нашій обробці презентуватимемо вже наприкінці цього місяця. 29-го квітня поїдемо в тур Україною на його підтримку. Називатиметься платівка «УкраїнСКА». До неї увійде 15 нових народних пісень у нашому виконанні та чотири бонус-треки, які ми виконували раніше. Серед нових будуть відомі широкому загалу, такі як «Несе Галя воду», так і зовсім незнані», - розказав Красноокий.
     Також він додав, що реакція публіки на переспівані народні пісні неоднозначна.
     «Нещодавно у мене був ефір на Національному радіо, яке має старшу аудиторію. Дзвонили й казали: «Навіщо так виконувати пісні, які ми за столом співаємо, робите з ними щось незрозуміле?» Це природна реакція, вона мене не дивує. Але щоб ці пісні зараз співали за столами, їх потрібно інтегрувати до сучасного життя. Ми рок-гурт, тому адаптуємо їх в рок-н-рольному режимі. Українська народна культура дуже недооцінена. А це те, завдяки чому ми можемо брати участь у світовій культурі», - зазначив лідер гурту.
За матеріалами http://beta.navsi100.com/
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле