Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Луцька міська влада підтримує ідею молоді відремонтувати міст у парку
     На круглому столі «Стан мостів у місті Луцьку: аварійний міст у парку», що відбувся 7 квітня у Волинському прес-клубі, окрім представників молодіжних організацій були присутні заступник начальника департаменту житлово-комунального господарства міської ради Віктор Раєнко та заступник директора підприємства «Мостозагін-60» Олександр Альошин.
     Мета заходу полягала в обговоренні проблеми стану мостів Луцька (міст на вул. Рівненській, Гнідавській, Ковельській, пр. Перемоги та в парку відпочинку та культури імені Лесі Українки).
     Круглий стіл був наступним кроком до реалізації завдань акції «Добіжи до своєї половинки», яка пройшла напередодні 6 квітня. В акції взяли участь кілька десятків молодих людей, які підтримали ініціативу реконструкції аварійного мосту в парку. Впродовж заходу були зібрані підписи до Звернення до міської ради щодо внесення в бюджет 2012 проектного рішення про витрати за ремонт цього об’єкта. Організатори заходу зробили для гостей фото-презентацію мостів у Луцьку, а також представили відеоматеріал про організовану акцію. Таким чином акцент розмови був поставлений на обговорення реалізації ремонту мосту.
     Розглядалися такі питання:
  1. Який нині стан цього мосту?
  2. Що потрібно відремонтувати у ньому?
  3. Скільки це коштуватиме?
  4. Коли і як можна буде подавати проект рішення щодо ремонту мосту до міського бюджету-2012?
     Під час круглого столу Віктор Раєнко зазначив, що в міському бюджеті на цей рік на ремонт усіх мостів у Луцьку виділено лише 100 тисяч гривень. Ця сума ледве покриває поточний ремонт шляхопроводу на вул. Рівненській. Щодо мосту в парку, то чиновник розповів, що 4 квітня відбулася виїзна комісія для обстеження мосту в результаті якої склали дефектний акт. Раєнко визнав, що міст є аварійним і зазначив, що приблизно через місяць департамент ЖКГ створить проектно-кошторисну документацію для цього об’єкту. У відповідь Олександр Альошин, експерт з мостобудування, розповів, що подібний міст можна сконструювати за 2-3 тижні. В кращому випадку кошти з міського бюджету будуть виділені в ІІ півріччі, а якщо ні – то наступного року. Хоча ще один вихід – це залучення спонсорів та інвесторів.
     На креативну пропозицію молоді зробити відремонтований міст в парку «мостом закоханих» і таким чином залучити додаткові кошти та створити своєрідний бренд міста, як Раєнко, так і Альошин відреагували позитивно. В результаті обговорення представник міської влади пообіцяв допомогти молодим активістам у вирішенні цього питання.
    Круглий стіл організували активісти, учасники Всеукраїнського проекту «Академія практичної адвокації» ВГО «Демократичний альянс».
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле