Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Всесвітній День здоров’я
     Він відзначається щорічно з 1948-го року на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).
     Зараз дуже багато і часто говорять про урбанізацію, як про один з основних чинників, котрий впливає на наше загальне здоров’я на глобальному рівні та на здоров’я кожного з нас окремо.
     Зростання кількості населення у містах звісно впливає на створення проблем, які пов’язані з питною водою, навколишнім середовищем, травмами, з таким фактором, як вживання алкоголю і тютюну, а також з нездоровим харчуванням й фізичною інертністю.
     Але напевно, як би ми берегли своє місто, оскільки воно є нашим домом, очевидно і проблем ми, міські жителі, мали б менше.
     Варто просто до річок, озер ставитись, як до окраси свого міста і не закидати їх сміттям, до парків і скверів – як до місць відпочинку свого і своїх дітей, а не як до сміттєзвалищ. Варто знаходити час для вихідних за містом. Не потрібно перетворювати телевізор і комп’ютер у фетиш, краще більше часу проводити на свіжому повітрі (особливо дітям). Треба все ж таки жити під відомим гаслом «Здоровим бути модно!» і відмовитись від паління та зловживання алкоголем. Адже багато що у нашому житті пов’язане саме зі стилем життя. Нехай у кожного він буде здоровим. Нехай буде менше хвороб, проблем і стресів. Хай інтенсивний темп сучасного життя ніколи не призводить до нервових перевантажень.
     Давайте усі візьмемо собі на озброєння кілька правил, за якими треба було б хоча б спробувати жити: не пали, не зловживай алкоголем, не переїдай, не нервуй, більше рухайся, не заздри, частіше посміхайся, роби людям лише приємне.
Марина ПРИЦ,
головний редактор газети "Ковель сьогодні"
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле