Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ!
     5 квітня, у приміщенні Волинського прес-клубу (м. Луцьк, вул. Шевченка, 14), відбулась прес-конференція національної кампанії «Зробимо Україну чистою!» («Let’s do it Ukraine!»), яка успішно проводиться в багатьох країнах Європи, заохочуючи понад 1 мільйон волонтерів одночасно, в той самий день виходити на вулиці міст, щоб зробити чистішими парки, вулиці та околиці своїх міст.
     16 квітня понад 50 тисяч українців приєднаються до міжнародної ініціативи під гаслом «Зробимо Україну чистою!». Мета проекту – докорінно змінити ставлення українських громадян до життєвого простору та прищепити в суспільній свідомості потребу не смітити й дбати про довкілля.
     Населення Землі все більше уваги приділяє вирішенню проблем спільного довкілля. Одним з міжнародних рухів, направлених на їх подолання є «Let’s do it!» http://www.letsdoitworld.org, і частиною цього руху є Національна кампанія «Зробимо Україну чистою!» http://letsdoit.org.ua. Минулого року активісти руху провели у Києві дві акції, які загалом зібрали більше 1000 учасників. Вони зробили Київ чистішим і частину зібраного сміття направили на повторну переробку.
    

     Додаткова інформація за телефонами:
     (099) 174-18-00,
     (098) 890-64-56.
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле