Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
«ТНМК» презентував «Шоколад»
     Минулої неділі музиканти групи «Танок на майдані Конґо» влаштували яскраву вечірку в рестобарі «AURA». Артисти мали кілька вагомих приводів зібрати друзів:
     - презентували новий відео-кліп на пісню «Шоколад» (режисер Ольга Навроцька);
     - зіграли нову акустичну програму;
     - відсвяткували День Народження Фагота.

     Шоколад» став першим із нового циклу відео-робіт гурту, що базуються на їхньому «крайньому» альбомі «С.П.А.М.», і вже можна з впевненістю вважати, що такого кліпу в ТНМК ще не було. Група вирішила поекспериментувати із власним іміджем і, схоже, це тільки початок.
     До акустичного сету увійшли здебільшого нові пісні, зіграні в незвичному акустичному аранжуванні. Відзначимо, що іменинник пригадав консерваторське минуле і вдало заграв у декількох піснях на фаготі. Також було презентовано трек «Все по 8 гривень» разом зі співаком Іваном Дорном і легендарним бітбоксером Fame (без участі музичних інструментів) та свіжий кавер на класичну «Сюзану» Адріано Челентано. Відтак, сезон незвичного «Танку на майдані Конґо» розпочато…
     Наступного тижня шукайте новий кліп ТНМК «Шоколад» на ТБ.
За матеріалами:
http://www.navsi100.com/
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле