Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Театральний «Простір»
     24-26 березня в Чернігові відбувався ІІІ Міжнародний Молодіжний театральний фестиваль «Простір». Спектаклі проходили в актовій залі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка. Талановиті артисти з різних міст України, Росії та Білорусії представили публіці чудові вистави, заполонивши їх серця духом театру.
     Непомітно, але впевнено фестиваль дістався фінішу.
     Три дні, пронизані мистецтвом. 3 дні і 10 не схожих один на один спектаклів. Шикарні постановки, яскраві сюжети, неперевершена гра акторів і бурхливі оплески глядачів. Пропоную коротенько згадати про те, як це було.
     Відкрили фестиваль київські актори Студії «Театру для всіх» виставою «Казка про Я». Герої Пан Петро та Пані Чорнильниця розповідають смішні казки.
     Рідний Чернігівський студентський народний театр «Ілюмінатор» представив постановку «Сідні портрет стріт 18\62». Це три розповіді про різні родини. Три історії, які відбувалися в одному будинку у різний час.
     Інша наша місцева Театральна студія «АмаТеа» демонстрували вистау «Кенотаф, або Одісей та його жінки». Драматична історія з крихтою гумору та яскравим грецьким колоритом про романтичні пригоди Одіссея.
     Перший день закінчився веселою постановкою «Одруження» (за М. В. Гоголем). Гості фестивалю, Київський театр «Відкритий погляд», показали картину про кумедне сватання трьох женихів до заможної, але наївної Агафії Тихонівни.
     На другий день театрального свята глядачів розважали також 4 театральні колективи.
     Хмельницький народний молодіжний театр «Дзеркало всесвіту» показав виставу «Калігула» про битву добра і зла в душі одного героя. З постановкою «Корида і Майстри» виступили актори Донецького театру «О!». Загадковий віршований спектакль на дві дії про іспанську кориду і російського царя. Київський дитячий театр «Спалах» поставив виставу «Усмішки А. П. Чехова». Молоді актори показали чудову гру в 4-х невеличких смішних постановках.
     Минулорічні володарі гран-прі фестивалю – Львівська народна театр-студія «Хочу» виступили з виставою «Фуршет після прем’єри». Це захоплююча історія з неочікуваним фіналом про групу артистів, що святкували прем’єру свого спектаклю, смерть «Дездемони» та її неочікуване воскресіння. 
     У третій день на сцені свої таланти продемонстрували два колективи з сусідніх держав. Студентський театр «АРТ» з білоруського міста Новополоцька виступив з постановкою за мотивами драми А. П. Чехова «Чайка» - розповідь про трагічне кохання двох письменників і одної актриси.
     Завершився фестиваль історією одного кохання. Московський студентський театр «Альтернатива» показав виставу «Двое на качелях».
     Хотілося б того чи ні, але все колись закінчується. Прийшов час визначати переможців. На сцену виходять представники журі, які протягом трьох днів старанно працювали, аби оцінити майстерність учасників і визначити найкращих серед найкращих.
     Отже, результати фестивалю:
     - Гран-прі фестивалю – Театр «О!» (м. Донецьк). - «За загальну культуру показу вистави» – студентський народний театр «Ілюмінатор», м. Чернігів;
     - «За кращу сценографію» – Народний молодіжний театр «Дзеркало всесвіту» , м. Хмельницький;
     - «За кращий музичний супровід вистави» – студія «Театр для всіх», м. Київ;
     - «За краще втілення змісту вистави» – Студентський театр «АРТ», м. Новополоцьк;
     - «За художню цілісність вистави» - Народна театр-студія «Хочу», м. Львів;
     - «За художню цілісність вистави» - студія «Театр для всіх», м. Київ;
     - «За кращий акторський ансамбль» – Народна театр-студія «Хочу», м. Львів;
     - «За кращий рівень вистави» – Народна театр-студія «Хочу», м. Львів;
     - «За кращий епізод» – Дитячий театр «Спалах», м. Київ;
     - «За найкращий акторський дует» – Студентський театр «Альтернатива», м. Москва;
     - «За кращу режисуру» - Студентський театр «Альтернатива», м. Москва;
     - «За кращу режисуру» - Театральна студія «АмаТеа»;
     - «За кращу чоловічу роль другого плану» – Олександр Равченко, Народний молодіжний театр «Дзеркало всесвіту»;
     - «За кращу жіночу роль другого плану» - Альона Слаутіна, театральна студія «АмаТеа»;
     - «За кращу жіночу роль» – Дар’я Мядель, студентський театр «АРТ», м. Новополоцьк;
     - «За кращу чоловічу роль» – Олег Гончар, театральна студія «АмаТеа».


Саша КОРОЛЬОВА
Фото Антон Сухорський
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле