Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
«Поговоримо про сім'ю»
     У романтичній атмосфері зі свічками за столиками, встеленими пелюстками троянд, зустрілися учасники фільму, працівники різноманітних ЗМІ, представники влади, бізнесмени, люди, які допомагали у створенні передачі та просто гості, які почули інтерв’ю з фундаторами нового фільму, насолодилися сольним виступом Юлі Деркач та переглянули першу передачу для сімей «Любов».
     Приємною несподіванкою стало своєрідне ток-шоу з героями фільму – сім`єю Соколових. Вони розповіли, що головною проблемою, через яку їхній шлюб ледь не зазнав краху – було те, що кожен з них прагнув перш за все задоволення своїх потреб і бажань. Тільки тоді, коли сім`я Соколових довірила вирішення своїх проблем Богу та почала жити за християнськими принципами – любити безумовно та служити своєму партнеру, вони стали по-справжньому щасливі.
     Продюсер фільму Альона Юхимчук розповіла, що «Любов» – це перший фільм із одинадцятисерійного циклу «Поговоримо про сім`ю». Переглянувши всі серії, можна буде вцілому побачити, як виглядає щасливий та здоровий шлюб.
     Студія «Правда PRO», яка працює над проектом «Поговоримо про сім`ю», має намір продовжити зйомки фільмів. Вона шукає продюсерів і зацікавлених людей, які готові вкласти частину коштів у створення передач, щоб дати українським сім`ям надію на оновлення життя та допомогти молодим парам подолати проблеми.
     Фільм «Любов» ви зможете побачити на сайті www.pravdapro.org з 24 березня.

Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле