Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Відгримів «Форпост» у Ковелі
     12 березня у Ковельському культурно-просвітницькому центрі відбувся рок-концерт музичного проекту «Центр модерної української культури «Форпост» у рамках Всеукраїнського соціального конкурсу «DJUICE ГРАНТИ». Це неабияка подія для цього закладу, адже подібний концерт відбувався там уперше.
     У камерному залі Центру дарували глядачам свою музику гурти «Інші» (м. Володимир-Волинський), «Елегія» (м. Нововолинськ), «Ріплей» (м. Луцьк), «Фіолет» (м. Луцьк) та, звісно ж, не залишився осторонь і потішив своїх фанів, ковельський рок-гурт «Generation X».
     І глядачі, і учасники концерту лишилися задоволеними. Ковель показав, як тепло може приймати гостей.
     Велику подяку організатори заходу висловили колективу культурно-просвітницького Центру та, зокрема, його директору Сергію Кошаруку, який люб’язно підтримав некомерційний проект, а також молодіжному журналу «Птаха» - за медіа-підтримку та допомогу в організації.
     Цікавий концерт став стимулом відвідати культурно-просвітницький центр багатьом представникам молоді, що зазвичай звикли відпочивати ву закладах іншого типу.
     Музика змінює світ на краще і хочеться побажати, щоб було побільше культурної молоді, яка вміє гарно відпочивати і веселитись.
Ната СамчинськаОбговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле