Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
«П’ятірка» гурту «Lama»
     Наталія Дзеньків, також відома під сценічним ім`ям Lama, удруге за рік відсвяткувала День народження. Цього разу співачка відзначила п`ятиріччя свого гурту.
      Lama: «На своєму власному Дні народження я зазвичай у розслабленому стані, тобто з друзями ми можемо відзначати, відпочивати разом. А День народження групи відрізняється тим, що треба давати повноцінний сольний концерт».
     Участь Наталії Дзеньків у проекті «Свіжа кров» позитивно позначилася на складі її гурту. Ювілей колективу «Lama» святкувала з новим бас-гітаристом, який улітку боровся за п`явку на грандіозному музичному шоу.
     На святковій вечірці, що відбулася в одному з київських клубів, співачка виконала як відомі хіти, так і композиції зі свіжого альбому «Тримай». Також Lama презентувала шанувальникам абсолютно нову пісню під назвою «Рок-н-рол».
За матеріалами
http://www.navsi100.com/
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле