Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Закінчились літо або розпочалась осінь(
     Дідько, дідько, дідько... І знову закінчилось літо! Зникло, як моя улюблена права, зелена шкарпетка (народ хто знає де вона, дайте мені знати), розтануло, як кубик цукру-рафінату в гарячому чаї!
     Мене починає корчити, якщо я десь ненароком чую, що хтось каже: "Це було лише влітку". "Ні це було аж влітку!" - кричу я. Тому що літо – це така пора, коли кров кипить у жилах, коли мозок вимикається, а замість нього починаєш думати тим, на чому зазвичай сидиш, коли шукаєш пригод на те саме місце, і це тебе абсолютно не турбує, тому що літо! Коли вершиною твоїх мрій є пляшка з крижаною водою, коли купаєшся до судом, до посиніння губ, нігтів, шкіри, волосся, врешті-решт, лише тому, що в цю спеку можна розплавитись. Коли йдеш гуляти, а сонце ще не сіло, а повертаєшся, а воно вже зійшло... Коли таких, як ти, сотні! Їх об`єднує одне - вони неможливі без літа, а літо без них!

-NAV-
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле