Наші друзі
Контакти
Видання
До нас пишуть
ВІДЕО
Анонси
Архів
Торба
Фотогалерея
Кафеліт
Партнери
Цікаво про цікаве
Результати пошуку
Питання-Відповіді
Анонс номеру
Новини


   
НАШІ ДРУЗІ
КОВЕЛЬ. Історія та сучасність
Молодіжний портал Волині
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання
Світ молоді
Бандерштат
Каміло Хосе Села: думати, знати і бути вільним
    «Я пишу через самотність і говорю через самотність», – такі напівправдиві слова говорив про себе один із найвизначніших письменників Іспанії, Нобелівський лауреат з літератури Каміло Хосе Села. Людина, у серці якої одночасно жило шість мільярдів людей, глибоке презирство та велика любов до них.
Рубрика: Торба
У Луцьку – «Дурнєв+1»
     Сьогодні до Луцька завітали ведучі та незмінні обличчя популярної телепрограми «Дурнєв +1» телеканалу «ТЕТ» Олексій Дурнєв та Дарина Ши, – інформує «Волинська правда».
Рубрика: Новини
З Днем народження, «Намисто»!
     1 лютого виповнилось 3 роки фольклорному колективу «Намисто»!Кожна з дівчат-учасниць гурту – різностороння цілеспрямована особистість.      Певно, не всі знають поіменно «намистинок», тож знайомтесь:
Рубрика: Новини
Чемпіонат світу з ІСБ «Битва Націй»
     З 30 квітня по 3 травня 2011 р. у Хотинській фортеці (м. Хотин, Чернівецька область) відбудеться Другий міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Битва Націй».

     Перший фестиваль, що відбувся в минулому році у Хотинській фортеці, зацікавив туристів і учасників з різних країн.
     Центральною подією нинішнього фестивалю стануть змагання з історичного середньовічному бою (ІСБ). Фактично це справжні лицарські поєдинки – повноконтактні, в тому числі, масові бої, що проходять між кращими національними збірними світу з використанням середньовічної зброї, середньовічних костюмів та обладунків (пошитих вручну, або викуваних ковалями за автентичними моделями). Правила боїв і турнірних поєдинків максимально наближені до історичних аналогів.
     Під час проведення фестивалю відбудуться десятки поєдинків за участю понад 200 лицарів з різних країн, зокрема, повноконтактні бої «1 на 1», «5 на 5», «21 на 21 ». Також відбудеться стрілецький турнір (луки та арбалети, зовнішній вигляд близький до зброї періоду XI-XVII ст.ст.). Таким чином, відвідувачі фестивалю зможуть на власні очі переконається в тому, що Історичний Середньовічний Бій – один із найбільш видовищних напрямків світового руху історичної реконструкції.
     Історична реконструкція – вид діяльності на межі історії, спорту і мистецтва. Реконструктори займаються вивченням і відтворенням предметів побуту, одягу і зброї Середніх віків, працюючи за старовинними технологіями і використовуючи натуральні матеріали. Історична реконструкція відроджує у молоді інтерес до історії і спорту, формує активну життєву позицію, сприяє спілкуванню та культурному обміну між представниками різних народів.
     Програма цього року обіцяє бути насиченою, оскільки список учасників фестивалю, в порівнянні з попереднім роком, поповнився Національними збірними Італії, Німеччини та Квебеку. На фестивалі будуть присутні й гості з інших країн, у тому числі із Західної Європи і США. Якщо в 2010 році фестиваль «Битва Націй» відвідали 25000 туристів з України та зарубіжжя, то цього року очікується не менше 30000 відвідувачів.
     Українська збірна є однією з найбільш підготованих у світі. Цей факт, а також те, що такий масштабний фестиваль проходить у нашій країні, сприяє зміцненню іміджу України на міжнародній арені.
    Більше про фестиваль «Битва Націй», фото і відео - на www.battleofthenations.com.ua
Обговорити
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
Другий місяць року?
Попередній місяць Серпень 2016 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Погода в Ковеле