Видання
Контакти
Новини
Анонс номеру
Наші друзі
ФОРУМ
Фотогалерея
Архів
До нас пишуть
Наодинці з Музою
Та невже?
Зіркова всяка всячина
Роздуми на тему...
Відтягуємось
ПСИХологія
АНТИЧайник
Можемо!
Торба
Журнали "Птаха" можна придбати в таких торгових точках:

У м. Ковелі:
1) магазин "АВС", (привокзальна площа);
2) перший поверх магазину "Метро", (вул. Театральна);
3) торга точка біля кафе "Казка" (бул. Л. Укра нки);
4) торгова точка при вході у залізничний вокзал;
5) точка продажу преси в супермаркеті "Салют", (вул. Володимирська);
6) точка продажу преси в супермаркеті "Наш Край", (вул. Брестська);
7) в супермаркеті "Вопак";
8) у магазині "Мажор" (бул. Л. Українки);
9) у кінозалі "Прем`єра" (вул. Незалежності, 100).

У м. Нововолинську:
1) магазин "Екстрім", (бул. Шевченка, 8 та 25);
2) магазин "КонтролZ", (вул. Нововолинська, 51а).

У м. Луцьку:
1) супермаркет "Вопак" при вході (бул. Л. Укра нки).
2) біля ЦУМу, довгий прилавок;
3) магазин "В нок волошковий", (Театральний майдан).

У м. Володимир-Волинську:
1) супермаркети "Вопак":
вул. Князя Василька, 2
вул. Ковельська, 132/2
«Анекдоти з України» - Нові та найкращі анекдоти української мережі
Громадська орган зац я
МОЛОДІЖНИЙ ПОРТАЛ ВОЛИНІ
КВН по-ковельськи
    Уже вкотре у нашому місті відбуваються непересічні події. Ще одна з них – Кубок КВН міста Ковеля 2008.
Рубрика: Можемо!
"Срібна Підкова" Сергієві Шишкіну
    Як не сумно, але більшість регіональних відбіркових турів на всеукраїнські фестивалі проходять в обласних центрах чи у великих містах...
Рубрика: Відтягуємось
«Студент року «Волинь»- 2008»: пошук найкращих студентів розпочався!
     На гала-концерт заходу будуть запрошені зірки українського шоу-бізнесу...
Рубрика: Новини
Знайдіть кішку у темній кімнаті
     Тварина, до якої ми всі звикли з дитинства і без граціозної постаті якої не уявляємо ні міського, ні сільського пейзажу, є, напевно, найзагадковішою твариною планети.
     Домашні улюбленці, що мають такий широкий діапазон, (за даними науки кішки можуть видавати близько 100 різноманітних звуків, на відміну від собак, що спілкуються лише 10) ніжні, муркітливі, дратуючі, пестливі звуки видають персонально для людини, з якою «говорять». Як виявляється, кішки між собою звуками не спілкуються.
     За східними вченнями, кішка в домі є символом достатку і притягує до своїх господарів благополуччя та внутрішній спокій, забираючи на себе негативну енергію. А от традиційна медицина радить контакт з кішками для заспокоєння нервів після напруженого трудового дня та для нормалізації тиску. Кішки, самостійно відчуваючи потребу в собі втомленої чи хворої людини, приходять на допомогу, вмощуючись на хвору частину тіла. Окрім того, легке погладжування м’якого хутра викликає в людей стан не лише спокою, а й відчуття гармонії з навколишнім світом. Коли кіт стоїть перед вибором і одне бажання у нього блокується іншим, він махає хвостом. Для прикладу: якщо кіт має бажання вийти на вулицю погуляти, а за дверима йде дощ, хвіст буде хитатися через внутрішній конфлікт. Він хоче вийти, але не має ані найменшого бажання намокнути. Як тільки рішення буде прийнято – вийти на дощ або лишитися в приміщенні – хвіст вмить перестане коливатися.
     Домашні коти – визнані фахівці в царині прогнозування погоди. Вони наділені такими чуттями, яким люди можуть лише позаздрити. Легенди про те, що коти бачать в темряві, про волелюбність цих тварин та про те, як вони рятували цілі міста від навали гризунів, відомі з прадавніх часів. Коти відчувають запахи у 14 разів сильніше, ніж людина. Температура тіла цих тварин – +38ºС.
     «Товариські» кішки ходять за нами з кімнати в кімнату з однією метою: щоб проконтролювати наші дії. Одна пара котів та їхні діти за 7 років можуть народити 420 000 кошенят. Кішка, яка падає, завжди діє однаково. Спочатку вирівнюється голова, потім спина, пізніше лапи, а потім спина вигинається для пом’якшення падіння. Якщо кішка псує меблі, це місце необхідно ароматизувати запахом лимона чи апельсина. Ці запахи не до смаку кішці, і вона обходитиме це місце боком.
     Якщо кішка біля вас і її хвіст тремтить, – це найбільше почуття любові, яке вона може продемонструвати. А от коли хвіст починає опускатися, – значить, настрій у улюблениці змінився і її варто лишити у спокої. Коти, жирафи та верблюди – єдині тварини, які починають йти з лівої лапи. Саме таке пересування гарантує швидкість та тишу. А ви кажете: проста домашня кішка…)))))

Підготувала Юлія Гринчук
Обговорити
Попередній місяць Жовтень 2008 Наступний місяць
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
...ну от, причвалала осінь, спочатку і не давала про себе знати, а потім як роздощилася... жодних носовичків чи серветок не настарчитися на її втішання. Якось відразу стало холодно і мокро, аж у думки сирість прокралася... Але попереду – жовтень. Сподіватимемося, що він виправдає свою назву й буде жовтим, теплим, і подарує нам позитивні емоції справжньої золотої осені)).
Оля Ляснюк
Погода в Ковеле
Яку музику слухаєш ??
adywan
Любов - страждання
adywan
В кого є перфект ворлд
Sergio