Історія становлення музичного стилю реггі виросла на поєднанні музичної традиції африканського походження з північноамериканськими стилями соул та ритм – енд – блюз...
У Ковелі змагалися команди КВН за всеукраїнський кубок
    Що ж, КВН – це і в Африці КВН: яскравий, живий, емоційний, бурхливий, і головне – смішний...
Мізерні цінності у того,
Хто не цінує почуття...
Рубрика: Наодинці з Музою
Коротко про різне
29 червня з нагоди Дня молоді було проведено ряд спортивних змагань та культурних заходів. У змаганнях зі стрітболу серед молодіжних команд взяло участь 11 команд міста Ковеля та Камінь-Каширська, які були рзоділені на 2 групи. Переможці груп розіграли перше місце, яке посіли Дручик В. та Івченко О. Кращим гравцем турніру визнано Мазура С. Переможці були нагородженні цінними кубками та подарунками від впливових людей м. Ковеля.
У змаганнях з дартсу переможцем став І. Прокопів, друге місце посів Мрочко В. Змагання з міні-футболу серед юнацьких команд виграли представники міського центру «Спорт для всіх» (тренер Лис М.). Переможці цих двох змагань отримали призи від місцевих підприємців.
Молоді шахісти розіграли турнір за швейцарською системою, в якому переможцем став Сметюх А. У змаганнях із пляжного волейболу команди розіграли молодіжну першість міста, у якій перемогу здобули Савенюк Е. та Маркевич О.

6 липня наше місто відзначало свій День народження. З цієї нагоди були підготовані різнопланові заходи. Вулицею Незалежності відбувся IV міжнародний пробіг, присвячений олімпійському літу 2008 . Усі бажаючі мали змогу стати учасниками забігу дистанцією у 2000 м. Для людей з обмеженими можливостями також був проведений марафон , у якому потрібно було подолати 6000 м, а для професійних спортсменів забіг мав дистанцію 10000м. У змаганнях взяли участь 176 спортсменів з Польщі, Білорусі, Литви, а також з міст України. У загальному забігу перше місце посів Юхівчук М. (м. Луцьк), друге – Савчук Р. (м. Коломия), третє – Оліфіренко І. (м. Біла Церква). Серед жінок перше місце зайняла Станко С. (м. Рівне), друге – Якимович Н. (м. Луцьк), третє – Заборщук Т. (м. Луцьк). Невгамовну волю до перемоги та боротьбу за здоровий спосіб життя показали Р. Павлович (м. Люблін), Л. Оксіюк (м. Ковель) здолавши дистанцію на милицях. У запеклій боротьбіі серед інвалідів-візочників посів перше місце Новосад М. (м. Луцьк), друге – Хабунін В. (м. Луцьк), третє – Мельничук В. (м. Ковель), та Бамаєвич В. (м. Луцьк). Усі переможці та призери були нагородженні гарячою піццою та фінансовими презентами. На стадіоні «Верес» відбулася міжнародна зустріч юнацьких та дорослих команд з футболу між ФК «Ковель» та «Гетьман» із Замостя (Польща). У боротьбі за перемогу ковельська юнацька команда перемогла своїх суперників з рахунком 4:1, у дорослих поєдинок закінчився з рахунком 6:0, на користь ковельської команди. У міському парку відбувся бліц-турнір з шахів з нагоди Дня міста серед юнаків та дорослих. І місце здобув Марчук Г., друге – Степанюк О., третє – Кінаш Р.