Загорівся дизель-поїзд «Ковель-Ягодин»

     11 грудня о 15:58 на пункт зв’язку самостійної державної пожежної частини №4 м. Ковеля Волинської області поступило повідомлення про пожежу в дизель-поїзді №6375 сполученням «Ковель-Ягодин» поблизу села Старі Кошари Ковельського району. На місце події відразу виїхали чергові варти СДПЧ-4 та підпорядкованої державної пожежної частини №19 міста залізничників.

     Машиніст головного дизель-вагону під час руху помітив дим з хвостової частини потяга і відразу від’єднав останній вагон, суміжний з дизельним відсіком. Пасажири вагону самі залишили небезпечне місце, а машиніст розпочав гасіння вогню за допомоги вогнегасників. Однак приборкати стихію самотужки він не зміг і вогонь набирав сили, перекинувшись із дизельного відсіку в пасажирське відділення. Оскільки існувала загроза вибуху дизельного пального, пасажирів перемістили у перші три вагони і відігнали потяг на безпечну відстань від місця пожежі.

     Для приборкання полум’я був викликаний пожежний поїзд станції «Ковель» і тоді рятувальникам вдалось ліквідувати пожежу за півтори години.

     Вогонь знищив моторний дизельний відсік, кабіну мотористів та пасажирський салон. На щастя, ніхто з майже 40 пасажирів потяга не постраждав. Причина пожежі, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей від завданого лиха встановлюються.

За інформацією УМНС у Волинській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *