Відгримів «Форпост» у Ковелі

     12 березня у Ковельському культурно-просвітницькому центрі відбувся рок-концерт музичного проекту «Центр модерної української культури «Форпост» у рамках Всеукраїнського соціального конкурсу «DJUICE ГРАНТИ». Це неабияка подія для цього закладу, адже подібний концерт відбувався там уперше.

     У камерному залі Центру дарували глядачам свою музику гурти «Інші» (м. Володимир-Волинський), «Елегія» (м. Нововолинськ), «Ріплей» (м. Луцьк), «Фіолет» (м. Луцьк) та, звісно ж, не залишився осторонь і потішив своїх фанів, ковельський рок-гурт «Generation X».

     І глядачі, і учасники концерту лишилися задоволеними. Ковель показав, як тепло може приймати гостей.

     Велику подяку організатори заходу висловили колективу культурно-просвітницького Центру та, зокрема, його директору Сергію Кошаруку, який люб’язно підтримав некомерційний проект, а також молодіжному журналу «Птаха» – за медіа-підтримку та допомогу в організації.

     Цікавий концерт став стимулом відвідати культурно-просвітницький центр багатьом представникам молоді, що зазвичай звикли відпочивати ву закладах іншого типу.

     Музика змінює світ на краще і хочеться побажати, щоб було побільше культурної молоді, яка вміє гарно відпочивати і веселитись.

Ната Самчинська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *