Новини
Особистості
Центр правової допомоги
Ковель туристичний
Газета "КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ"
Презентації
Ковель і видатні люди
Історія
Суспільно-політичне життя
Соціальна сфера
Економіка
Освіта і наука
Культура
Релігія
Спорт
Стратегія розвитку
Зовнішні зв`язки
Пісні
Журнал ПТАХА
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Коломия

Діяльність центру

Діяльність центру
    8 травня 2011 року у приміщенні Ковельської Центральної Районної Бібліотеки відбулася зустріч громадських організацій міста Ковеля. На запрошення організаторів, а ними і виступила Ковельська центральна районна бібліотека з проектом «Бібліоміст», були запрошені представники: МГО Молодіжний Фонд «Наше Майбутнє», Центру правової інформації та консультації, Ковельського осередку Рукопашу Гопак, МГО Центр ініціатив, МГО «За життя», МГО «Дивосвіт», ковельський дитячий благодійний фонд «Почнемо з малого», Ковельська міська громадська організація «Спарта» та інші.

    Метою зібрання молодіжних організацій міста була ідея створення Ковельського Центру Молодіжних Громадських Організацій на базі бібліотеки, з можливістю об’єднувати молодь у спільних інтересах, та проводити тематичні тренінги для сприяння розвитку лідерських якостей та розкриття потенціалу молодих людей. Все це лише для того, щоб молодь розвивалась та несла позитив та новизну у наше суспільство, була згуртована до активної громадської діяльності. Кілька років тому вже були спроби згуртуватись всім активним громадянам міста, але цього не сталось. Будемо надіятись на вдалий новий початок «Великої Ковельської громади».
     Під час зустрічі була обговорена низка питань, котрі турбують наше суспільство. Серед головних тез, сьогодні можна було почути мову про: «співпрацю громадських організацій та ознайомлення з їхньою діяльністю».
     Варто відзначити, що голова МГО МФ «Наше майбутнє» Сергій Дружинович розповів про мету та діяльність майбутнього Центру молодіжних громадських організацій та запросив присутніх до активного обговорення теми зустрічі та запропонував найближчим часом зустрітися знову.
     Представники Центру правової інформації та консультації запропонували свою допомогу у юридичному супроводі створення центру та запевнили всіх присутніх у своїй активній громадській позиції.
     Під час проведення зустрічі всім присутнім було роздано анкети, де була можливість вказати побажання щодо діяльності майбутнього Центру громадських організацій. Всі щиро демонстрували інтерес до події зустрічі і всім було запропоновано провести наступну зустріч, де буде обрана назва Центру.

     Наступна запланована зустріч відбулась 21 травня. І у цей день Молодіжні громадські організації згуртувавшись все-таки здійснили задумане. Центр міських громадських організацій був відкритий. До нього увійшли: Центр правової інформації і консультації, МГО МФ «Наше Майбутнє», МГО «Центр Ініціатив», МГО «Молодіжний центр Ковель», МГО «За життя», МГО «Дивосвіт», Волинський обласний осередок всеукраїнської ГО «Федерація українського рукопашу гопак», міські благодійні фонди «Допоможемо ближньому» та «Почнемо з малого», ГО «Спарта», Ковельська філія «Союз Українок».
     Даний центр працюватиме на добровільних засадах, у якому не буде ні директорів, ні заступників, ні помічників. Усі присутні, котрі представляли різноманітні МГО та фонди мали можливість виступу. Запрошені учасники зібрання докладали та роз’яснювали про свої напрацювання та здобутки, окрему похвалу отримала Ковельська Центральна Районна Бібліотека. Нею люб’язно було надано сучасну конеференц-залу, мультимедійну техніку для презентацій МГО та інше.
     Всі присутні мали і мають надію, що цей новостворений центр принесе всебічний розвиток громадським організаціям та її учасникам. У майбутньому всіх чекають величні здобутки та перспективи розвитку. Об’єднання заради спільної мети надає сили для подальших звершень.
Центр правової інформації та консультації