Новини
Особистості
Центр правової допомоги
Ковель туристичний
Газета "КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ"
Презентації
Ковель і видатні люди
Історія
Суспільно-політичне життя
Соціальна сфера
Економіка
Освіта і наука
Культура
Релігія
Спорт
Стратегія розвитку
Зовнішні зв`язки
Пісні
Журнал ПТАХА
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Коломия

Новини

Розпорядженням міського голови окреслено план роботи на 2009 рік
     Розпорядженням міського голови окреслено план роботи та утворено групу з керівників структурних підрозділів виконавчого комітету, установ із розроблення проекту одного з визначальних документів життєдіяльності територіальної громади - Програми економічного і соціального розвитку м.Ковеля на 2009 рік.
     До 23 січня відповідно до своєї компетенції управління та відділи готуватимуть розділи до проекту Програми із врахуванням пріоритетів розвитку та завдань економічної політики держави й області, Стратегічного плану економічного розвитку Ковеля та інших.
    Робоча група проект документа подасть для розгляду на засіданні виконавчого комітету. Останнє слово у цьому процесі за депутатами міської ради, у компетенції яких затвердження проекту Програми на сесії.
Ковельський МВК
Дивіться також:
5.01.2011Ковельські школярі
     Ковельські школярі щороку мають можливість відпочивати у найпрестижніших оздоровчих центрах України.
3.01.2011Спортивні новини
     За досягнення високих спортивних результатів на світовій спортивній арені наказом Міністра освіти, науки та спорту України Дмитра Табачника ковельчанці Тетяні Коб присвоєно звання Заслуженого майстра спорту України.
2.01.2011В Ковелі рятувальники активізували профілактичну роботу, щоб запобігти випадкам загибелі та травмувань мешканців краю піротехнічними виробами
     В м. Ковелі тривають рейдові перевірки місць реалізації піротехнічних виробів. Рятувальники проводять ряд заходів для запобігання загибелі волинян та травмування небезпечною продукцією.
2.01.2011Найбільше нагород від Федерації футболу Волині – у ковельчан
     В місті Луцьку відбувся урочистий вечір з нагоди нагородження переможців та призерів Чемпіонату Волині 2010 року. Такий захід Федерація футболу Волині організувала вперше (Президент Федерації футболу Волині – Василь Столяр).
20.12.2010Шановні громадяни! Ковельське районне управління ГУ МНС України у Волинській області звертається до любителів зимової риболовлі: перебування на льоду небезпечне
     Запам’ятайте правила безпечної поведінки на льоду: - міцним льодом вважається прозорий лід з синюватим або зеленуватим відтінком при товщині 10-12 см; - не рекомендується на невеликому майданчику пробивати багато лунок, бігати по льоду, скупчуватись у групи; - кожен рибалка повинен мати на собі рятувальний жилет або мотузку.
19.12.2010Рятувальники МНС просять громадян бути особливо обережними, користуючись опалювальними приладами та печами
     У зв’язку з похолоданням у населених пунктах суттєво збільшується кількість пожеж. Основними їх винуватцями стають обігрівачі, найчастіше саморобні, низької якості та кустарного виробництва, що не мають сертифікату відповідності.
19.12.2010Сплата страхових внесків - запорука одержання пенсії
    Згідно і з Законом «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» всі платники страхових внесків зобов’язані додержуватися дисципліни відрахувань до Пенсійного фонду України.
18.12.2010До відома громадян,власників (користувачів) земельних ділянок
     Відповідно до ст. 125, 126 Земельного кодексу України право власності громадян на земельну ділянку, а також право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав. Право власності на земельну ділянку посвідчується державним актом
17.12.2010Як влаштувати своє майбутнє вихованцям колонії?
     Таке запитання задають собі батьки, опікуни та й самі вихованці після звільнення з виправного закладу. Саме тут, у колонії, їх навчають жити за законами правди, добра, справедливості, честі, виховують почуття патріотизму і любові. Але чимало з них втрачають віру у ці високі слова після свого звільнення, коли правда життя починає нагадувати про себе.
17.12.2010Ковельчани готуються до підвищення тарифів за проїзд у маршрутках
     Вартість проїзду в міському транспорті може зрости уже найближчим часом. Міський голова Олег Кіндер зустрівся з ковельськими підприємцями-перевізниками. Вони порушили перед міським головою питання підвищення вартості проїзду у міському пасажирському транспорті.
16.12.2010З початком снігопадів прибирання території міста Ковеля від снігу - під постійним контролем міської влади
     Першочергово шляхово-ремонтними та комунальними підприємствами прибираються дороги, якими здійснюються міські пасажирські перевезення. Роботи з очищення та посипання доріг проводять:..
16.12.2010У Ковелі вжито заходів щодо профілактики грипу
     У Ковелі вжито заходів щодо профілактики грипу та проведення вакцинації в епідсезон 2010-2011 років. Начальник управління освіти Віктор Бичковський запевнив
123456789101112>