Новини
Особистості
Центр правової допомоги
Ковель туристичний
Газета "КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ"
Презентації
Ковель і видатні люди
Історія
Суспільно-політичне життя
Соціальна сфера
Економіка
Освіта і наука
Культура
Релігія
Спорт
Стратегія розвитку
Зовнішні зв`язки
Пісні
Журнал ПТАХА
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Коломия

Новини

Конкурс "Козацтво очима сучасника"
Увага!!!
Молодіжний фонд «Наше майбутнє» та Міжнародна федерація Бойового Гопака презентує для творчих особистостей, які хочуть проявити себе в конкурсі малюнку «Козацтво очима сучасника».
Приймаються роботи на папері, картоні, дереві, полотні та металі виконані олівцями, аквареллю, тушшю, гуашшю, акрілом, олійними фарбами в довільній техніці виконання.
У конкурсі беруть участь учні шкіл від 6 до 16 років.
Роботи приймаються до 13 жовтня 2008 року.
Оголошення переможців відбудеться під час проведення Волинського Міжрегіонального фестивалю козацької етнокультури «Ратна звитяга» 18 жовтня, центральна площа міста.
На переможців очікують цінні призи!!!
Дивіться також:
23.02.2011«Як парость виноградної лози, плекайте мову»
     21 лютого у школі села Дубового пройшло свято приурочене Дню рідної мови. Його девізом стали такі слова: «Якщо життя ти не учасник, а тільки свідок віддаля – дарма чекатиме прекрасних від тебе подвигів земля!».
23.02.2011Свято сильних світу цього
     23 лютого сильна половина людства отримує святкові вітання з нагоди Дня Захисника Вітчизни. Впродовж десятиліть це свято асоціюється з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.
20.01.2011Наближається «Епідемія Доброти 2011»
    17 лютого 2011 року в усій Україні відзначатимуть Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Під час заходу плануються різні акції, флешмоби, щоб привернути увагу людей до гарних справ.
18.01.2011Конкурс «Срібні дзвіночки»
     В Палаці учнівської молоді імені Івана Франка відбувся міський конкурс української сучасної пісні „Срібні дзвіночки”. З тридцяти учасників - 10 конкурсантів молодшої, 12 – середньої, 8 – старшої вікових груп.
17.01.2011Зустріч з «Надією»
     Понад десять років учасники зразкової дитячої естрадної студії «Надія», що діє при Народному домі «Просвіта», у різдвяні свята проводять мистецькі зустрічі, під час яких демонструють творчі досягнення.
14.01.2011Благодійна допомога з Німеччини
     Уже традиційно у новорічні дні наше місто відвідують представники благодійного товариства «Допомога дітям» на чолі з його керівником Міхаелем Хааке з м. Вальсроде (Німеччина). Цьогоріч вони привезли подарунки дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей, які відпочивали в Німеччині.
14.01.2011Безпека не втратить актуальності ніколи
     Тривають Новорічні свята, проте для рятувальників годі мріяти про відпочинок. У період свят підрозділи МНС переведені на посилений варіант несення служби. Чим запам’ятався працівникам служби порятунку «101» рік, що минув, якими подіями окреслився початок нового 2011 року та про основні пріоритети у подальшій діяльності підрозділів МНС – в інтерв’ю з...
13.01.2011Подарунок на Різдво
     Пральну машину отримала на Різдво сім’я Левчуків, у якій 1 жовтня народилась трійня. Тримісячні немовлята та їх батьки – Олена й Едуард, 6 січня приймали подарунок від міського голови Олега Кіндера.
13.01.2011Затверджено бюджет Ковеля на 2011 рік
      Відбулось друге пленарне засідання третьої сесії міської ради, на розгляд якого виносилось 10 питань порядку денного. На початку депутати привітали Валерія Дружиновича та свою колегу Олену Клімашевську з присвоєнням їм звань «Заслужений тренер України».
12.01.2011Гімназисти побували у Польщі
     Розпочалась реалізація Угоди між гімназією та комплексом педагогічної допомоги м. Хелма. Напередодні Нового року гімназисти та члени громадської організації «Реабілітаційний центр» взяли участь у реалізації спільного українсько-польського проекту «Річко Буг, не діли нас, а з’єднуй».
11.01.2011Зимова палітра юних живописців
    Шістнадцятий рік поспіль у Ковелі проходить виставка-конкурс дитячого малюнка «Зимовий калейдоскоп». Її відкриття відбулось в культурно-просвітницькому центрі.
7.01.2011Чого бажають діти?
     У навчальних закладах Ковеля міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено анкетування на тему: «Рівень задоволеності дітей та молоді умовами та змістом проведення дозвілля».
123456789101112>