Новини
Особистості
Центр правової допомоги
Ковель туристичний
Газета "КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ"
Презентації
Ковель і видатні люди
Історія
Суспільно-політичне життя
Соціальна сфера
Економіка
Освіта і наука
Культура
Релігія
Спорт
Стратегія розвитку
Зовнішні зв`язки
Пісні
Журнал ПТАХА
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Коломия

Новини

Пульс "Артерія"

    Ви чули коли-небудь, як гупотить пульс? Ви відчували, як кров бігає жилами? У Вас ніколи не було такого відчуття, що вас ніби вивертає навиворіт? У мене було. І було це зовсім нещодавно, коли у нашому місті могутньою хвилею музики пропульсував фестиваль альтернативної музики «Артерія». Такого ще ніхто не бачив і не чув. Cкажу чесно, не вірила я і сама у те, що на наполегливості й ініціативі можна розбурхати таке море громадського неспокою (ну, в гарному сенсі цього слова).
    Почну з обладнання... відразу скидаю капелюха… звук потішив, освітлення також, а дим, узагалі, справив прекрасне враження. Відчула себе посеред туману, крізь який пробиваються могутні хвилі світла та звуку запрошених команд. А саме: «Інкунабула» (м. Львів), «SLAP» (м. Луцьк), «ХТМ» (м. Ковель), «Softminor» (м. Ковель), «Терпіння урвалось» (м. Рівне), «Мій батько п’є»(м. Рівне), … от саме і в такій послідовності виступали ці мегагурти альтернативи. Вони ощасливили всіх, хто прийшов на цей фест, зарядом такої енергії, яку словами описати просто неможливо. Люди шаленіли в буквальному сенсі цього слова. От коли птаху відітнути крила, він літати не зможе, так само і присутні… якщо у них забрати музику, вони просто впали б додолу, як птахи безкрилі… бо музика – то їхнє небо і їхні крила. Публіка у той вечір була досить різноманітна, і кожен вів себе по-різному. Хтось зайняв позицію «курочки на сідалі» і споглядав усе дійство з крісла. Інші ж просто відривалися біля сцени, їх у той момент абсолютно нічого не хвилювало. Але обидві, умовно кажучи, категорії глядачів отримували задоволення, бо для них відкривали душу через музику…

”Інкунабула”

– класні львівські хлопаки, які просто порвали зал, бо як тільки залунали їхні народницькі мотиви у суміші з колоритним вокалом, присутні в залі встали і ринули до сцени, де разом із хлопцями „виспівували” улюблених пісень. Трішки страшно було спочатку дивитися на „м’ясорубку” попід сценою, але потім стало очевидним єдине… так треба, і людина, яка не живе музикою, цього не зрозуміє.

”SLAP”

– луцький гурт потішив якістю вокалу і майстерністю читки. Досить гарно і не прісно, навіть деякою мірою феєрично. Також приємно здивували такою собі міні-прем’єрою, новенькою пісенькою «Для тебе». Навіть мізерні трабли зі звуком не змогли спаскудити цей виступ, особисто мені, скажу вам чесно, дуже сподобалось.

”ХТМ”

... так би мовити, про своє та рідне, що ж тут сказати
…чи молодь у нас аж надто вибаглива, чи якісь маленькі зелені чоловічки шепнули народу на вушко щось відверто антипатійне, чи просто потрібен був антракт, але коли наші хлопці почали грати, народу під сценою стало чомусь значно менше, і на мене, як на оглядача, це не справило позитивного враження. Якщо коментувати цей виступ навіть сухо і не враховувати особисті вподобання, можу сказати, що це було дуже по-домашньому. Що мається на увазі? Веду мову про те, що учасники гурту досить вільно почували себе на сцені, не було затягнутості і закомплексованості. Склалося враження, що це не показовий виступ, а просто одна з якісних репетицій, і перед ними не повна зала, а просто декілька старих добрих друзів.

”Softminor”

– от скільки буду я дивитися на них, стільки чомусь буду згадувати дитинство. Чесне слово, наскільки цей гурт безневинний у своєму загальному зовнішньому вигляді, стільки ж, та й навіть більше, вони унікальні у своїй музиці. Після концерту я чула дуже багато думок з приводу їхнього виступу, і всі ці думки якісно відрізнялись одна від одної… хоча якщо скласти все воєдино, то приблизно виходить, що гурт сам по собі, одразу прошу вибачення за настільки патетичне порівняння, росте у якості виконання, як тісто на дріжджах. «Велосипед вони не придумали», зате значно його вдосконалили.

”Терпіння урвалось”

– знайомі люди, знайомі звуки. Такий собі драйвовий н’ю-метал, як завжди з перчинкою. Бо ж хто сказав, що експерименти – то погано? Це ж тільки плюс, так само, як і приправи роблять страву пікантнішою, так і музичні варіації роблять музику цікавішою. На сцені показали гарне виконання і порадували всіх позитивом.

”Мій батько п’є”

– місто Рівне… що тут скажеш, рівень є рівень. Вміють тримати планку якості – це точно про них. Круті хлопці, які показали дійсно суперовий виступ. Щиро, відверто, без зайвого „аля суперстарівського понту”… просто відмінно. Головне, що це було дуже потужно і живо… як і сама „АРТЕРІЯ”.
    Ну от, вам, мої любі, маленька характеристика дійства… можливо, щось не так, то не судіть строго, я намагалася не оминути жодного яскравого моменту… у всі свої два вуха дослухалася до кожнісінької нотки зіграної у той вечір, та й узагалі… я там була, і якщо пам’ятаєте питання, які я вам поставила на початку свого опису… то знайте, я все те пережила, я все те відчула… чого і вам бажаю, бо ж інколи навіть тим, кого запарила біологія, корисно дослухатися до свого організму, може, знайдете щось цікавеньке… на зразок „АРТЕРІЇ” )))

АТУМ®

Стаття надана молодіжним медіа-проектом "Птаха"

Дивіться також:
1.04.20111 квітня – День Сміху!
     1 квітня називають Днем Сміху, Днем Жартів. Чому раптом саме це свято почали святкувати 1 квітня – невідомо. Є думка, що звичай раз на рік розігрувати один одного та брехати, виник у Франції. Але ще давні римляни відзначали 17 лютого «свято дурнів». У Східній Індії традиція розіграшів існує здавна, але святкується 31 березня.
22.03.2011X-й фестиваль Нового Британського кіно у Ковелі
     Кіно-клуб «Оскар» запрошує на перегляд фільмів та цікаве спілкування в рамках X-го фестивалю Нового Британського кіно, який відбудеться з 24 по 27 березня. Початок сеансів о 19.00.
     Захід відбуватиметься у культурно-просвітницькому центрі (вул. Незалежності, 89). Замовлення квитків за телефонами: 7-11-96, 5-28-07.
18.03.2011Заходи в культурно-просвітницькому центрі
     З 18 березня у Культурно-просвітницькому центрі діє резентація виставки«Волинія… Сакрум…».
     8 квітня відбудеться камерна вистава за п'єсою Ірини Міхейчевої "Гість" (мелодрама в 11 картинах)...
16.03.2011Відгримів «Форпост» у Ковелі
     12 березня у Ковельському культурно-просвітницькому центрі відбувся рок-концерт музичного проекту «Центр модерної української культури «Форпост» у рамках Всеукраїнського соціального конкурсу «DJUICE ГРАНТИ». Це неабияка подія для цього закладу, адже подібний концерт відбувався там уперше.
15.03.2011«Пройдусь по Абрикосовой, сверну на Виноградную» …
     Враховуючи рекомендації топонімічної комісії депутати міської ради на засіданні шостої сесії вирішили присвоїти новим, ще тільки-но запроектованим вулицям міста Ковеля досить цікаві назви. Серед них – Весела, Світла, Дружби, Щаслива, Паркова та Низинна.
11.03.2011У школі №10 найкраща екологічна агітбригада!!!
     На підставі висновків журі конкурсу переможцем було визнано агітколектив «Зернина» ЗОШ №10, друге місце посіли «Паростки надії» НВК №13, а третє – екологічний загін міської гімназії. Зважаючи на досягнення усіх учасників конкурсу можемо бути впевненими, що природа має своїх захисників, які не дозволять їй страждати.
11.03.2011Ковель спортивний
      Вперше в місті Ковелі відбувся дитячий міжнародний фестиваль з шахів. В змаганнях взяли участь понад 80 кращих шахістів з міст Бреста, Івано-Франківська, Ковеля, Луцька, Костополя, Володимира-Волинського, Любешова, Каменя - Каширського, Любомля.
10.03.2011Переможці конкурсу «Учитель року»
     Продовжується обласний конкурс «Учитель року», а освітяни м. Ковеля вже святкують перші перемоги.
28.02.2011Профілактика ВІЛ-інфекцій у школах
     Дбати про власне здоров’я вчать ковельських школярів за допомогою відео лекцій. Впродовж лютого Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить у навчальних закладах міста відеолекторії з питань пропаганди здорового способу життя.
27.02.2011«Реабілітаційний центр» зустрічав польську делегацію
     ГО «Реабілітаційний центр» відвідали гості з м. Хелм (Польща): члени Товариства шанувальників Волині і Полісся, які приїжджають уже не вперше і всіляко виявляють свою прихильність, та редакційний колектив газети «Новий тиждень», аби познайомитися з вихованцями центру і в майбутньому допомагати їм.
24.02.2011Свято музики «Калинова сопілка»
     Понад 20 років Ковель гостинно зустрічає учасників обласного огляду – конкурсу народно-інструментальної музики «Калинова сопілка». Цьогоріч свято музики присвятили 140-річчю з Дня народження Лесі Українки.
23.02.2011Ігор Завадський: «Дарувати людям радість»
     5 березня о 18.00, в Народному Домі «Просвіта» відбудеться концертунікального музиканта Ігоря Завадського (кнопковий акордеон).
     Ціна квитків від 20 до 40 гривень. Замовлення – за тел.: 5-92-88; (096) 637-84-54.
123456789101112>