Новини
Особистості
Центр правової допомоги
Ковель туристичний
Газета "КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ"
Презентації
Ковель і видатні люди
Історія
Суспільно-політичне життя
Соціальна сфера
Економіка
Освіта і наука
Культура
Релігія
Спорт
Стратегія розвитку
Зовнішні зв`язки
Пісні
Журнал ПТАХА
www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi!

Коломия

Новини

23.10.2011Ковель очима гітлерівських фотографів
     Близько трьохсот фотографій про часи окупації міста Ковеля в 1941-1944 роках можна оглянути в Ковельському історичному музеї, де розгорнуто фотовиставку «Ковельщина у вогні». Вона створена за копіями матеріалів німецьких архівів.
23.10.2011Спокій інколи нам тільки сниться!
     На щастя міських мешканців з розвитком новітніх технологій перестали дошкуляти сигналізації на залишених на ніч у дворах автомобілях, які вмикалися навіть від того, коли повз них пробігав кіт чи собака. Кількох хвилин, що минали поки господар її вимкне, було цілком достатньо, аби позбутися сну.
23.10.2011У РАЦСі платитимуть лише ті, які хочуть свята
     Щонайменше раз у житті кожен громадянин користується послугами РАЦСу (до 1917 року подібні функції виконувала лише церква).
     У ковельському РАЦСі можуть провести обряди «заручин» за 70 грн, «ювілейне весілля» за 150 грн, «народження» за 70 грн без обрядовця (з обрядовцем 50 грн), «шлюбу» без обрядовця за 150 грн (з обрядовцем 100 грн); можуть залучити до церемонії хоровий супровід – 15 грн за одного хориста, ансамбль бандуристів, тріо та навіть вокальну групу – за кожного учасника по 10 грн. Дуже популярним у нашому місті стало проведення церемонії шлюбу за межами відділу державної реєстрації, тобто виїзний обряд...
22.10.2011Хвороба незалежної України
     Україна посідає 1 місце у світі за рівнем дитячого алкоголізму та 5 місце за кількістю вживання алкоголю населенням. Кожен українець за рік випиває 15,6 літра алкогольної продукції (за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я).
     Яка ж ситуація у нашому місті? Детально про пияцтво у Ковелі нам розповів нарколог Петро Васильович Лис.
22.10.2011Успіхи ковельських школярів
     Обласні турніри юних біологів та юних економістів відбулися в місті Луцьку. Ковельські школярі, які взяли у них участь, також є серед переможців.
     Завершились змагання з воєнізованого кросу серед учнів навчальних закладів міста, що проходили в рамках спартакіади допризовної молоді.
     Впродовж трьох тижнів учні старшої та середньої вікових груп змагались за призи клубу «Шкіряний м’яч» у залік спортивних ігор серед школярів міста.
21.10.2011Коротко про події
  • Опалювальний сезон у Ковелі розпочато.
  • Головою найбільшого громадського об’єднання Ковеля знову обрано Віталія Подолянчука.
  • З нагоди 69-ої річниці створення Української Повстанської Армії в Культурно-просвітницькому центрі відбулись урочистості.
  • Система спортивно-патріотичного виховання «TILARIDS» - знову в дії.
  • В ніч на 10 жовтня на найбільшому у східній Європі гірськолижному курорті «Буковель» випав перший сніг нового сезону.
21.10.2011Митниця і бізнес-партнери
     Новопризначений начальник Ягодинської митниці Роман Микитюк ініціював зустріч з найактивнішими суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, які здійснюють митне оформлення транспортних засобів у Ягодинській митниці.
     Впродовж року підрозділами Ягодинської митниці оформлено 31 тисячу 298 автомобілів.
16.10.2011З 1 листопада Укрзалізниця запровадить повагонний продаж квитків
     Укрзалізниця підвищує ефективність використання пасажирських вагонів. За дорученням Генерального директора Володимира Козака з 1 листопада цього року вводиться автоматизоване регулювання реалізації місць в залежності від населеності вагонів.
14.10.2011Коротко про події
     За інформацією управління статистики у Ковельському районі у вересні ціни на сільськогосподарську продукцію зросли на 1,1%.
19.07.2011Ніч. Злива. ДТП...
     16 липня на відрізку автодороги Брест-Луцьк у Ковелі сталося ДТП. Водій автобуса Scania, що їхав з Білорусі до Криму, на повороті не врахував дорожні умови (сильний дощ) і, не впоравшись з керуванням, виїхав на узбіччя, де скоїв наїзд на естакаду шляхопроводу. В результаті тілесні ушкодження отримали водій та 5 пасажирів...
23.06.201126 червня – День молоді
     Нинішнє покоління молодих людей вирізняється або значною активністю в громадському житті, або неприхованою пасивністю до усього, що відбувається навколо. Одні прагнуть втілити в реальність найкреативніші задуми, інші – «пливуть» за течією долі, навіть не намагаючись щось змінити. Не забувайте, що молоді роки швидко минають і надолужити втрачене вкрай важко. Бажаємо усім впевненості у собі, наполегливості у досягненні мети, міцного здоров’я, кохання та здійснення мрій!
23.06.2011Ковельчани представили свою творчість у Польщі
     На запрошення Президента Хелма наші митці стали учасниками святкової програми на дні міста.
     Гурт «Чардаш», художники Олена Цьомик, Іванна Вьюн, Оксана Цюп’яшук, Світлана Солодун, голова правління ГО «Реабілітаційний центр» Наталія Славікова, взяли участь у святкуванні Днів Хелма (Польща). Музиканти з Ковеля подарували яскравий, незабутній виступ мешканцям та гостям Хелма.
    На головній площі міста розмістилась міжнародна виставка – ярмарок різноманітних виробів народних майстрів.
123456789101112>