У Ковелі вчилися техніки розпису писанок

     Крихке яєчко з давніх-давен вважається символом відродження життя.

     З наближенням Великодня, яке припадає цього року на 24 квітня, все більшої популярності набирають писанки. Адже це один з найкращих подарунків на знак примирення, побажання здоров’я, сили та краси, а також вдалого врожаю.

     У Ковелі майстер-клас з писанкарства 17 квітня в ГО «Реабілітаційний центр» провела народна майстриня Ольга Бичковська.

     Кожен з відвідувачів більш детально дізнався про історію писанкарства, символіку та неповторність української писанки, техніку виконання і, що важливо, застосував отриманні знання на практиці. Власноруч розписаними писанками учасники майстер-класу прикрасили свої домівки.

     У заході взяло участь понад 20 людей різного віку. Розпис захопив усіх присутніх – і дітей, і підлітків, і дорослих. Витворені шедеври вражали своєю багатоманітністю і неповторністю, адже орнамент не повторювався на жодній. Учасники створювали писанки традиційним восковим розписом.

     Варто зазначити, що емоційне піднесення та гарний настрій, отримані в результаті участі, надихають на проведення подібних заходів. Сподіваємось, що майстер-клас з писанкарства стане доброю традицією, до якої долучиться велика кількість ковельчан.
Тетяна Черноброва

Фото Юрія Славікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *