Спортивні новини

    Протягом трьох тижнів на спортивних майданчиках Ковеля проходила першість міста з міні-футболу серед команд установ, організацій , любительських команд. У змаганнях прийняло участь 13 команд із загальним числом учасників 195 чоловік. Ці змагання стали досить популярними серед молоді в місті, і на радість фахівців цієї гри рівень команд став досить високим. Усі зустрічі проходили у напруженій, чесній, безкомпромісній боротьбі. Перегравши усіх своїх суперників, чемпіоном міста стала команда «Буран», на другому місті «Верес», третьою стала команда «Класік». Відроджує свої високі спортивні традиції завод «Ковельсільмаш», команда якого посіла 4 місце .Міський голова Сергій Кошарук чемпіона міста (команду «Буран») та призерів нагородив Кубками та грамотами.Кращим гравцем чемпіонату та кращим бомбардиром став Бобилев Володимир , кращим голкіпером – Корчицький Дмитро, захисником – Романчук Андрій, – які отримали спеціальні призи .

    Після чемпіонату міста з міні-футболу кращі 8 команд розіграли «Кубок Незалежності», змагання відбулися з нагоди святкування Дня Незалежності України. До півфіналу, перегравши своїх суперників, увійшли пари: команди «Буран» – «Сільмаш» , «Брестська» -«Верес». Команда «Сільмаш», проявивши велику волю до перемоги, переграла чемпіона міста – команду «Буран» з рахунком 2:1, у другій парі путівку до фіналу виборювали команди «Верес» – «Брестська», перемогу з рахунком 5 : 3 здобула команда «Верес».

Фінал команд «Сільмаш» та «Верес» видався напрочуд напруженим та видовищним. Втративши на початку зустрічі 4 явних голових моменти, команда «Сільмаш» не змогла подолати команду «Верес», яка і використала свої усі голові моменти та перемогла 4:0. Кубок Незалежності -2008 року здобув «Верес».

Володимир Волосюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *