Шлях до самовдосконалення

    У тебе буває таке, що ти себе ненавидиш, хочеш змінитися, або тобі просто все набридло, і душа вимагає чогось нового? Якщо так, раджу прочитати цю статтю.

    Отож:

    1. Створюй собі хороший настрій! Дуже багато я бачила людей, що просто так, по приколу, навіювали сум, напускали у свої дурненькі голівоньки думки, що вони нікому не потрібні, світ такий поганий, у ньому немає нічого хорошого, бла-бла… Фігня це все, скажу я тобі. Не переконуй себе у такому!!! Радій життю!!!

   2. Навчися сприймати світ раціонально, ігноруючи негаразди та проблеми, а точніше, – глузуючи з них. Саме так! Насміхайся зі своїх траблів. Просто скажи: «Тю, налякала! Знаєш що, проблемо, ти мені не рівня, і мене із себе не виведеш. Що б ти не робила, усе одно все буде ПО-МОЄМУ! Як я захочу, ТАК І БУДЕ!». Подумай про це.

   3. Відправ у нокаут свою лінь. Це, звісно, нелегко, і коли вже вона до тебе прилипла, як жуйка до джинсів, то відшкребти її важко, але все ж, намагайся робити це якомого частіше.

    4. Спостерігай. Спостерігай за людьми, особливо за лідерами, аналізуй і роби висновки. Так ти відкриєш для себе багато нового, а ще – навчишся не робити помилок, які зробили інші. Але ніколи не копіюй.

    5. Вивчай себе, особливо аналізуй з точки зору психології власні вчинки, розберися, чому ти вчинила(в) так чи інакше, частіше став себе на місце інших людей.

    6. Точно для себе з’ясуй, як ти хочеш змінитися, що тобі важко зорієнтуватися у своїх думках, напиши план дій на великий аркуш і повісь його там, де найчастіше буваєш (я маю на увазі не туалет, але, якщо для тебе саме там найкраща атмосфера для роздумів, то будь ласка).

   7. Заведи нові знайомства. Потік нової інформації змиє з тебе пил, яким ти, можливо, вже вкрилась(вся), і освіжить.

   8. Полюби себе. Ось це, дійсно, важко для тих, хто власну персону ненавидить, і для мене, наприклад, саме цей пункт плану є найскладнішим, проте я над цим постійно працюю. Власне, хто живе у гармонії із самим собою, той і живе клайфістично (не шукай це слово у словнику – не знайдеш, то моє власне).

    Отже, не дозволяй собі бути лазером, вір, що ти індивідуальність, живи за правилами, які диктує твоя душа і будь особистістю, от.


Точка Роси

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *