Привітання з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ журналуА було це 13 грудня))))))))))))))))))))))))))))))))))

Від щирого серця вітаю редакцію та читачів журналу «Птаха» зі святом! Нехай перший День народження молодого креативного українського видання стане справжнім святом для ковельської молоді, а наступний крок вперед медіа-проекту «Птаха» стане відчутнішим для всіх нас і принесе всеукраїнське визнання! Всім читачам журналу бажаю вірити в Добро, в Казку, в Диво, і ваші мрії обов’язково здійсняться! Вірте у самих себе – це зробить вас щасливими. А ще бажаю любові і нестримного прагнення досягти своєї мети. Будьмо щасливі і багаті у своїй країні!
Завжди ваша ЛІЗА МАРЧЕНКО
Фотограф Анатолій Литвиненко

Перші асоціації з журналом «Птаха»- високо, легко, весело, цікаво… ммм… в багатьох місцях! Класно, що в Україні є ВИ, всі ті, хто створює світ незвичайних історій, неординарних людей, а все тому, що ви молодчинки!!!! Вперше «Птаха» попала в мої руки у Луцьку і я із задоволенням її читаю:-). Переважно в себе вдома, на балконі, посьорбуючи каву… Так от, нарешті, добралась до самих побажань :-)!! Рік тому ви створили щось особливе, а бажати можна вам лише польоту далекого, успішного, щоб журнал був наповнений цікавими статтями, поповнювався новими фотоприколами і завжди попадав мені в руки (так егоїстично закінчила…хі..хі…:-)). Що ж, «птахи», святкуйте на всі 100% , а я з вами! РЕСПЕКТ ВАМ!!! 🙂

ЗОРЯНА

Вітаю «Птаху» з першим (найважчим та найлегшим одночасно) повним (боротьби та наснаги) роком (не тільки роком, але й іншими стилями) життя! Бажаю, щоб пір’я ставало все яскравішим, дзьоб – гострішим, крила – міцнішими, а політ – впевненішим! Побільше уважних, вдумливих, надійних «пташенят»!

Сашко Положинський, гурт «Тартак»

  Хай кожна стаття журналу «Птаха» знаходить ще більше своїх читачів як серед молоді, так і серед людей старшого віку. Нехай цей журнал стане великою сенсацією в Україні.
Dj Brunett

Гурт «Eclipse» щиро вітає журнал «Птаха» з першим днем народження! Ми дуже раді нашому знайомству і тому, як складаються наші дружні відносини. Бажаємо Вам творчої наснаги, завжди цікавого матеріалу, мільйони читачів! Одразу видно, що Ви отримуєте задоволення від своєї роботи. Це відчувається на кожній сторінці журналу! Ви молодці! Час видавати журнал «Птаха» і в Києві! Будемо думати… Поздоровляю!!!

Проект PARTY`тура вітає журнал «ПТАХА»!!! У цей святковий для Вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на творчій ниві. Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення! Повного Вам гаманця і гарного настрою щодня!

Побажання для журналу «Птаха» від Аркадія ВойтюкаЗдається зовсім недавно я заходив до редакції журналу «Птаха», не знаючи зовсім шо це таке і з чим його їдять.)))) Проте, минув уже цілий рік і тепер, прогулюючись по рідному місту, я дивуюся на скільки сильно журнал повпливав на культурне життя міста. Цікаві реклами, прекрасні концерти, дискотеки на свіжому повітрі та й взагалі, будь-яке свято – велика частина заслуги журналу. Ви – молодці! За цей рік ви додали цю «перчинку» у життя населення міста і також дали змогу молодим невідомим виконавцям проявити і прорекламувати себе. І я один з них… Бажаю журналу набути популярності по всій Україні і нехай збудуться усі Ваші мрії як збуваються мої! Ви – кращі!

Луцький гурт “Ікебана” щиро вітає творчий колектив журналу “Птаха” з нагоди річниці від дня виходу у життя Ваших друкованих шпальт. 1 рік – це значний проміжок роботи у молодіжному журналістському плаванні, яке для Вас завжди має залишатися спокійним. При цьому Ваш корабель мусить тримати високу хвилю курсування до кожного читача, а з цим завданням “Птаха” справляється цілком впевнено. Адже за 12 місяців роботи Ви надійно закріпилися у споживчій ніші медіа-уподобань волинян та вже знайшли своїх прихильників. Бажаємо “Птасі” з кожним наступним номером збільшувати свій тираж, зберігаючи при цьому внутрішню красу та довершеність. “Птаха” має завжди тримає свій високий політ! Як музиканти, бажаємо “птахівцям” постійно долучатися до пропагування серед молоді української культури та вчити своїх читачів думати у правильному руслі.

З повагою та найщирішими привітаннями Ваша “Ікебана”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *