«Поговоримо про сім’ю»

     У романтичній атмосфері зі свічками за столиками, встеленими пелюстками троянд, зустрілися учасники фільму, працівники різноманітних ЗМІ, представники влади, бізнесмени, люди, які допомагали у створенні передачі та просто гості, які почули інтерв’ю з фундаторами нового фільму, насолодилися сольним виступом Юлі Деркач та переглянули першу передачу для сімей «Любов».

     Приємною несподіванкою стало своєрідне ток-шоу з героями фільму – сім`єю Соколових. Вони розповіли, що головною проблемою, через яку їхній шлюб ледь не зазнав краху – було те, що кожен з них прагнув перш за все задоволення своїх потреб і бажань. Тільки тоді, коли сім`я Соколових довірила вирішення своїх проблем Богу та почала жити за християнськими принципами – любити безумовно та служити своєму партнеру, вони стали по-справжньому щасливі.

     Продюсер фільму Альона Юхимчук розповіла, що «Любов» – це перший фільм із одинадцятисерійного циклу «Поговоримо про сім`ю». Переглянувши всі серії, можна буде вцілому побачити, як виглядає щасливий та здоровий шлюб.

     Студія «Правда PRO», яка працює над проектом «Поговоримо про сім`ю», має намір продовжити зйомки фільмів. Вона шукає продюсерів і зацікавлених людей, які готові вкласти частину коштів у створення передач, щоб дати українським сім`ям надію на оновлення життя та допомогти молодим парам подолати проблеми.

     Фільм «Любов» ви зможете побачити на сайті www.pravdapro.org з 24 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *