Молодь «травмувалася», щоб привернути увагу!

     2 листопада у м. Луцьк, на шляхопроводі, що сполучає пр. Перемоги та пр. Соборності пройшла театралізована акція «Сходи з минулого – травми в майбутньому», яка мала на меті привернути увагу громадськості та влади до стану сходів, які ведуть на цей об’єкт.

   Свій протест молодь показала неординарним способом: театралізоване дійство, яке об’єднало людей різних соціальних категорій та груп: студентство, людей похилого віку, дітей, вагітних жінок та інших. Персонажі спускалися сходами та показували на скільки важко це зробити, незалежно від того, скільки тобі років. Зокрема, «дідусь», якому допомагала «внучка» ледь не зламав ногу, «вагітна жінка» впала, спіткнувшись, а «леді на підборах» зіпсувала собі взуття. Після важкого спуску молодь показувала, що через дірки у сходах можна милуватися небом.

    Захід організували молоді активісти Луцька, учасники проекту «Академія практичної адвокації», члени ВОО ВМГО «Демократичний Альянс», члени Фундації Регіональних Ініціатив.

      Впродовж проведення акції-перформансу було зібрано більше 100 підписів до звернення до міської ради щодо внесення у бюджет 2012 року витрат на ремонт сходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *